Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1024 від 22.07.2021p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс економiки

В Рівному може з’явитися унікальний завод з утилізації твердих побутових відходів

В Рівному може з’явитися унікальний завод з утилізації твердих побутових відходів

Питання поводження зі сміттям та його залишком – стратегічно важливе. Завдання стоїть в оптимізації процесів логістики, сортування, утилізації, запобігання шкідливим викидам, утилізації накопиченого сміття.

На запрошення Агенції розвитку Рівного наше місто відвідали представники ТОВ «ІнтерРадіоЕкологія» – партнери італіи?ської компанії Termomeccanica, що є одним з лідерів у виготовленні обладнання та впровадженні технологіи? переробки твердих побутових відходів в енергію на ринках Європеи?ського Союзу.

Учасники зустрічі розглянули інвестиційний проєкт заводу з утилізаціі? твердих побутових відходів із виробництвом тепловоі? та електричноі? енергіі?, а також виготовленням базальтового волокна. Отримання саме останнього продукту гарантує досягнення привабливих техніко-економічних показників проєкту та робить и?ого унікальним на ринку пропозиціи? технологіи? переробки твердих відходів в Украі?ні.

Загальна сума інвестицій – 80 млн євро, з яких італійські інвестори готові забезпечити у 100?% розмірі, що знімає навантаження на місцевий бюджет та не потребує кредитування в фінансових установах.

– Запуск такого підприємства надає можливість в Рівному створити 150 нових робочий місць, можливість реалізації партнерської кампанії підтримки соціальних проєктів для міста, підтримка та створення супроводжуючих бізнесів, що прямо-пропорційно наповнюватиме місцевий бюджет податками, – розповів про перспективи проєкту міський голова Олександр Третяк.

У результаті зустрічі домовились, що партнери інвестора в найближчий період підготують детальні пропозиції можливої співпраці з містом Рівне, а також готові показати приклади функціонування таких заводів в Європейському Союзі.

22.07.2021


Рівне-Ракурс №10 від 22.07.2021p. 
На головну сторінку