Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1027 від 11.08.2021p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс спорту

«Олімпійське літо» в «Горині»

«Олімпійське літо» в «Горині»

Щороку, з травня по серпень, для дітей, які відпочивають в пришкільних таборах і дитячих санаторно-оздоровчих комплексах, проводяться фізкультурно-оздоровчі заходи, які отримали назву «Олімпійське літо».

Їх організацію та проведення здійснюють комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Вже не вперше «Олімпійське літо» завітало в смт Степань, де на березі мальовничої річки Горинь знаходиться однойменний санаторно-оздоровчий заклад. Цього разу для школярів, які тут оздоровлюються, була підготовлена програма з п’яти командних естафет.

Майданчик, де вони проводились, перед стартами зібрав більшість тутешніх відпочиваючих як для участі, так і для підтримки улюбленої команди. Юнаки та дівчата досить вправно демонстрували свої навички володіння різноманітним спортивним інвентарем. Прискорення додала і погода, адже наближались дощові хмари. Отож, з відривом лише у декілька балів перемогу здобула команда «Снікерси». Всіх переможців та призерів організатори нагородили дипломами та пам’ятними сувенірами.

11.08.2021

Рівне-Ракурс №10 від 11.08.2021p. 
На головну сторінку