Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1033 від 17.09.2021p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс спорту

Спортсменів та тренерів відзначили напередодні професійного свята

Спортсменів та тренерів відзначили напередодні професійного свята

У другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. Напередодні цього свята у Рівненській облдержадміністрації відзначили спортсменів, тренерів та фахівців галузі. Долучився до заходу й голова обласної ради Сергій Кондрачук.

Цьогоріч спортсмени з Рівненщини гідно представили наш край на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх у Токіо, де Михайло Романчук (плавання) виборов срібну та бронзову медалі, а Олег Омельчук (стрільба кульова) – бронзову.

Учасниками XVI літніх Паралімпійських ігор в Токіо стали 9 спортсменів Рівненської області, які здобули 5 нагород (2 срібних та 3 бронзових).

Гідно представляють Рівненщину наші спортсмени і на інших змаганнях різних рівнів. Тож Сергій Кондрачук привітав усіх причетних зі святом та побажав нашим спортсменам подальших здобутків.

– Впевнений, що у розвиток спорту кошти й зусилля вкладати потрібно обов’язково. Бо твердження про те, що інвестиції у спорт та фізкультуру дають змогу згодом менше вкладати у медицину, є цілком справедливим. Тож бажаю подальших успіхів, здоров’я, натхнення та уваги з боку влади і суспільства не лише в олімпійські роки, а й повсякчас, – зазначив голова обласної ради.

Потому Сергій Кондрачук вручив спортсменам цінні подарунки та Почесні грамоти обласної ради.

Під час заходу спортсменам з Рівненщини вручили й посвідчення Майстрів спорту України міжнародного класу, а також посвідчення Майстрів спорту України.

17.09.2021

Рівне-Ракурс №10 від 17.09.2021p. 
На головну сторінку