23429

#Футбол

За перемогою - чергова поразка

Рівняни продовжили серію невдалих виступів

Футбольний клуб “Верес” знову програв. Після важкого виграшу з мінімальним рахунком у “Нафтовика” підопічні Івана Кованди поступилися у Броварах “Нафкому” - 0:2.

[привод cd купить]

“Нафком” (Бровари) - “Верес” (Рівне) - 2:0 (2:0).

Арбітри: Синишин, Марченко, Кацюк, Арановський.

Голи: Богданов (41, 44).

Лише сотня уболівальників прийшла подивитися на не надто видовищну гру.

Рівняни, схоже, після першої у сезоні перемоги над “Нафтовиком” у минулому турі, нарешті, налаштувалася на футбол. Футболісти “Вересу” майже увесь перший тайм не дозволяли господарям як слід пробити по власних воротах. Проте, сил вирвати нічию все-таки не вистачило.

“Нафкомівці” скористалися своїм шансом і під завісу першої половини гри відзначилися одразу двічі упродовж трьох хвилин. Володимир Богданов приніс перемогу своїй команді.

Рівняни після перерви так і не змогли скоротити відставання у рахунку.

Після третьої у сезоні поразки “Верес” знову опустився на передостаннє – п’ятнадцяте - місце у турнірній таблиці.

Наступну гру рівняни проведуть вдома. 24 серпня вони поміряються силами із клубом “Арсенал” (Біла Церква).

Результати інших поєдинків туру: “Єдність” (Плиски) - “Рось” (Біла Церква) - 3:1, “Нива” (Тернопіль) - “Княжа” (Щасливе) - 0:0, “Арсенал” (Біла Церква) - “Динамо-3” (Київ) - 1:0, “Нива-Світанок” (Тернопіль) - “Буковина” (Чернівці) - 1:0, “Поділля” (Хмельницький) - “Енергія” (Южноукраїнськ) - 3:1, ФК “Коростень” (Коростень) - “Карпати-2” (Львів) - 3:0, “Оболонь-2” (Київ) - “Нафтовик” (Долина) - 2:1.