Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №313 від 11.10.2007p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#N-km

Дитяче містечко без грибів, проте з охороною

Восени в лісах навколо села Олександрія Рівненського району з’являється багато грибників. Хоча ліс саме біля цього села геть занедбаний та нерозчищений: повсюди багато хмизу, трухлявих стовбурів дерев, поламаних сухих гілок та купи сміття. Ходять грибники навколо літніх таборів, санаторіїв, поза територією “Дитячого містечка”. Зазирають за високий паркан, хоча ворота на територію містечка з тильного боку широко розчинені. Проте це - на перший погляд. Тільки-но ви ступите за ворота, як звідкілясь вибігають собаки - дворняги, які службу несуть справно: кидаються з лютим гавкотом до незнайомців. За ними поспішає і охоронець, а радше, сторож, що присікає спробу будь-якої екскурсії подвір’ям містечка.

Маршрутки з афоризмами

На одному з рівненських маршрутів у салонах автобусів “Богдан” з’явилися відеомонітори, як у київському метро. Їдеш собі на роботу, чи з роботи, і дивишся рекламні відеоролики, безмовні, але веселі мультики, читаєш гороскоп на тиждень, афоризми видатних людей або просто цікаві вислови на кшталт: “Другий шлюб - перемога надії над досвідом”.

Та кому треба ця українська картопля?

У селах поблизу Рівного, де, на відміну від півночі Рівненщини, добряче вродила картопля, люди не можуть здати її надлишок. Ще на початку сезону збирання картоплі їздили криті вантажівки зі східних областей України та Криму. Тоді селяни переймалися низькою закупівельною ціною на другий хліб - гривня за кілограм. Та ще й перебирали її закупівельники вельми старанно, щоб відбірною була. А нині вже люди й самі перебрали б, аби лишень здати, проте нема кому. Компетентні люди пояснюють це тим, що картоплею українські ринки аж до Києва завалили поляки. Як колись свининою та салом...

Ольга ЯРОШ

11.10.2007



Рівне-Ракурс №10 від 11.10.2007p. 
На головну сторінку