Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №315 від 25.10.2007p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Проблема

Замість дороги - суцільне болото!

Замість дороги - суцільне болото!

Збір урожаю досягає свого піку. Але жителям окремих сіл Рівненського району в цей час доводиться несолодко. Адже, дякуючи громіздким величезним сільськогосподарським машинам, які постійно рухаються через населені пункти, сільські дороги перетворюються на суцільне місиво багнюки.

У селі Білів, наприклад, дійшло до того, що діти взагалі не можуть добратися до школи. Адже після дощів головна дорога села не те що непрохідна - непролазна. Не кажучи вже про проїзд автомобілем. Обурені мешканці села звернулися до нашої газети з проханням з’ясувати - хто і як може вирішити цю проблему.

Кореспондент “РР” побувала на злощасній ділянці дороги разом із головою Зорянської сільради Анатолієм ГУЦОМ. Причиною такої ситуації стали щоденні переїзди цією дорогою (а вона не ремонтувалася вже більше двох десятків років!) вантажних машин, які перевозять цукрові буряки вагою 30-40 тонн. Як виявилося, ремонтні роботи там уже розпочалися: глибокі рови, утворені масивними шинами вантажівок, поки що засипали тільки будівельними відходами. За словами пана Гуца, віце-президент групи компаній “Інсеко” Анатолій КАМІНСЬКИЙ одразу відреагував на прохання жителів Біліва і пообіцяв допомогти матеріалами. Так, кілька машин будівельного сміття - так званого “бою” - прибули ще у понеділок минулого тижня.

Як повідомив Анатолій Гуц, сільрада вирішила зробити капітальний ремонт дороги. “Ми уклали договір з будівельною організацією, - сказав він. - Для того, щоб пришвидшити хід справи, думаємо вкластися в суму до 50 тисяч гривень, адже тоді не доведеться проводити різних тендерів, на проведення яких витрачається стільки часу. Кошти будуть виділені з місцевого бюджету. Маємо надію, що керівництво “Інсеко” надасть нам потрібні матеріали”.

Ситуацію, що склалася, коментує сам віце-президент групи компаній “Інсеко” Анатолій Камінський: “Зрозумійте, існують державні платежі, які ми постійно відраховуємо на ремонт доріг, тому що у нашій роботі використовуємо вантажні машини. У рік сплачуємо до 200 тисяч гривень. Ось ці гроші й повинні йти на відповідні роботи”. Пан Камінський також зазначив, що обіцяний щебінь буде наданий ремонтникам білівської дороги.

Та коли це буде - невідомо. А селяни з острахом слухають прогнози погоди: а раптом - дощ, і вже трохи підсохла дорога знову перетвориться на багнюку.

25.10.2007Юліана ТЕТ



Рівне-Ракурс №10 від 25.10.2007p. 
На головну сторінку