23429

#Баскетбол

І знов за мить до перемоги…

“Хімік” (Южний) - БК-93 “Пульсар” (Рівне) - 85:71

Рівненський “Пульсар” лише в останній чверті гри з “Хіміком” втратив таку бажану, другу в сезоні, перемогу. Натомість, команда Михайла Переверзія зазнала чергової прикрої поразки.

“Хімік” (Южне) - БК-93 “Пульсар” (Рівне) - 85:71 (22:20, 16:18, 21:23, 26:10).

Судді: І. Калугін, О. Широбоков, О. Щілікін.

Южне: Келлі (12 очок, 22 хвилини), Братіч (14, 28), Фамутімі (13, 28), Корочкін (6, 12), Джуріч (8, 11), Чакіч (18, 23), Кольченко (2, 19), Кальніченко (6, 13), Агафонов (4, 22), Сабутський (0, 9), Попов (2, 9).

Рівне: Фрасенюк (16 очок, 22 хвилини), Рябінін (5, 26), Дятловський (8, 32), Захожий (0, 13), Дубнюк (21, 33), Коваль (2, 10), Артимович (5, 27), Сокур (14, 28), Шелуха (0, 1).

Гра в Южному стала черговим психологічним тестом для рівнян. На жаль, як і у минулих матчах, “пульсарівці” випробування провалили.

Стартовий відрізок матчу виграли саме гості: Дубнюк та Артимович встановили рахунок - 4:0 - на користь “помаранчевих”. “Хіміки” вийшли вперед лише у середині першої чверті - постарався Джуріч.

Зрештою, у впертій боротьбі господарі таки виграли чверть - 22:20.

Щоправда, у другій десятихвилинці гості грали набагато краще і зусиллями Дубнюка, Артимовича, а головне, Фрасенюка (нагадаємо, що права на Юрія належать саме “Хіміку”), вирівняли становище - 38:38 - перед великою перервою.

А на початку третього періоду сенсаційно вперед знову вийшов “Пульсар”. Стас Сокур двічі закинув здалеку і, навіть, 2+1 від Келлі не допомогли южненцям. За кілька хвилин до сирени “Пульсар” перемагав вже у шість очок, проте господарі все ж змогли скоротити відрив у рахунку - 61:59 - на користь рівнян.

Підопічні Михайла Переверзія знову опинилися за крок від перемоги. Але вже вкотре у цьому сезоні, команда не витримала ваги відповідальності за результат.

У заключному періоді оборона “Пульсара” просто “розсипалася”, а легіонери господарів Братіч, Келлі та Фамутімі принесли перемогу “Хіміку” - 85:71.

Поступилися южненцям і дублери “помаранчевих” - 57:92.

Наступну гру рівняни проведуть 22 грудня у Маріуполі проти “Азовмашу”.