Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №323 від 20.12.2007p.
23429

#Волейбол

Здолали “однією лівою”

“Регіна-Арт” знову перемогла. Під гарячу руку рівненським волейболісткам цього разу потрапила команда-середняк чемпіонату - “Медуніверситет-Олімп”.

У першому матчі підопічні Валерія Пархоменка впевнено виграли дві стартові партії - 25:14 і 25:21. Гості спробували відповісти своїми вдалими діями і, здобувши перемогу у третій партії - 25:15, скоротили відставання в рахунку.

Проте “Регіна” перемогу віддавати не збиралася. Отож, господарки майданчика не залишили супернику жодного шансу в наступному періоді - 25:18 - і загальний виграш - 3:1.

У першоколовому двобої “Регіни” та “Олімпу” у Вінниці команди обмінялися перемогами. Певно, у недільній грі гості знову сподівалися на позитивний результат.

Проте “Регіна” знову впевнено перемогла. Після перемоги у першій чверті - 25:17, господині програли у другій - 22:25.

І все ж, для підопічних Валерія Пархоменка у підсумку все завершилося добре. Виграні у напруженій боротьбі дві наступні партії - 25:20 і 27:25 - принесли чергову загальну перемогу - 3:1.

Після двох домашніх перемог “Регіна” продовжує утримувати за собою друге місце в турнірній таблиці.

У наступному турі рівнянки зіграють проти “Медіки-ШВСМ” у Донецьку. Матчі відбудуться 12-13 січня.

Результати інших поєдинків туру:

“ЧІПБ-Круг” - “Медіка-ШВСМ” - 3:0, 3:0; “Іскра-Педуніверситет” - “Рось-Університет” - 0:3, 2:3; “Хімік” - “Дніпро-Десна” - 3:0, 3:0.