Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №330 від 07.02.2008p.
23429

#Інваспорт

Пауерліфтери розпочали новий сезон

Відкритий кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів із наслідками ДЦП та вадами ОРА і зору відбувся у облцентрі “Інваспорт” другого лютого.

Учасники змагань - а їх було більше трьох десятків, змагалися у жимі штанги лежачи та у триборстві (жим лежачи, присідання і тяга).

У дисципліні - жим лежачи - перше місце у категорії 48 кг виборола Оксана Гуревич, яка виконала норматив кандидата у майстри спорту. У цій же ваговій категорії Анастасія Гориненко отримала дорослий спортивний розряд.

У ваговій категорії 56 кг переможницею стала Марія Гулійчук, яка на турнірі виконала норматив майстра спорту України. Любов Семенюк виборола перше місце у категорії 75 кг.

Серед чоловіків у категорії 52 кг перше місце здобув Микола Микитюк. У категорії 60 кг, одержавши другий дорослий спортивний розряд, переміг Сергій Семенюк. У категорії до 90 кг кращим став Генадій Міхальов. У ваговій категорії більше ста кілограмів переміг Олег Товкач.

У ваговій категорії 100 кг золото здобув Олександр Мурашко.

Не менш напруженою була боротьба і у триборстві.

Серед жінок у ваговій категорії до 60 кг перемогла Галина Галинська. У категорії до 67 кг золото дісталося Галині Харчук.

Серед чоловіків у ваговій категорії 67 кг найсильнішим виявився тернополянин Степан Кузьо. У категорії 75 кг переміг Роман Набухотний.

У ваговій категорії 82 кг золото здобув Микола Феш (Тернопіль). Також представник Тернополя Віктор Горобець переміг у категорії 110 кг.

Рівнянин Володимир Копитюк продемонстрував найкращий результат у ваговій категорії 125+ кг.

Як розповів тренер збірної України з пауерліфтингу Михайло Коверза, змагання пройшли на досить високому рівні. Очевидним є ріст майстерності спортсменів та досягнень тренерів.