Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №200 від 11.08.2005p.
23429

#Футбол. Друга ліга. Група “А”

Рівненський екзамен для “Освіти”

Напрочуд удало старував у турнірі команд другої ліги рівненський “Верес”. “Освіту”, яка переїхала до столиці, але своїх суперників, поки-що, продовжує приймати в Бородянці, взагалі можна вважати одним з найзручніших суперників для рівнян - яку іще команду “Верес” протягом одного року обігрував на виїзді двічі?

“Освіта” (Київ) - “Верес” (Рівне) 0:2 (0:1)

6 серпня. Бородянка. Стадіон “Борекс”. 200 глядачів.

Судді: Д.Паперович, Ю.Манило, О.Безкоровайний (усі - Хмельницький).

“Освіта”: Лозинський, Безнощук, Бондарчук, Сизончик, Свиданюк (Ірклієнко, 81), Грона (Шома, 30), Пелах, Бурдейний, Козлов (Куницький, 46), Ткачов (Лунеко, 62), Паламарчук (Ашихнін, 71). Тренер: Юрій Мороз.

“Верес”: Сікальський, Вознюк, Матиюк, Шевчук (Скороход, 75), Литвинчук, Ткачук, Коломієць (Гаркуша, 64), Федорчук, Васильєв, Дева, Никончук (Лебединський, 68). Тренер: Роман Лаба.

Голи: Вознюк (26 - з пенальті), Васильєв (56). Попередження: Ткачов (36), Бондарчук (49), Сизончик (58), Васильєв (62), Лебединський (69).

За здебільшого рівної гри рівняни цілком контролювали хід поєдинку і могли “додати” у будь-який необхідний момент. Уже на перших хвилинах після точного пасу Андрія Деви, Володимир Никончук надіслав м’яч у ворота освітян. Гол було відмінено через положення “поза грою”, яке зафіксував арбітр. А вже за кілька хвилин Никончук був збитий у карному майданчику суперників. Пенальті сумнівів не викликав. Сергій Вознюк був влучним - 0:1.

Другий м’яч можна цілком вважати заслугою Вадима Васильєва, котрий взяв гру на себе, і влучно пробив у дальній кут воріт. У “Освіти” віч-на-віч з Андрієм Сікальським виходив Бурдейний, але переграти нашого голкіпера не зміг.

Наступний матч “Верес” проведе у рамках кубка України. В 1/32 фіналу цього турніру, 13 серпня о 18-й годині, рівняни прийматимуть на своєму полі свого давнього суперника - тепер уже команду першої ліги, “Енергетик” з Бурштина.