Незвичайна вона тим, що представляє роботи юних художників нашого міста 20-30 рр. ХХ ст. Усі вони були учнями видатного професора мистецтв Георгія Косміаді, який у 1918-1939 рр. викладав образотворче мистецтво в навчальних закладах Рівного. Саме тоді він організовував мистецькі виставки своїх та учнівських робіт у Рівному, Луцьку, Варшаві та Кракові. А ще пан Георгій навчав дітей ліпити з глини, ставити п’єси та створювати декорації до них.
У 1940 році Георгій з сім’єю виїхав до Гамбурга, де залишився жити і працювати аж до своєї смерті - 22 травня 1967 року.
У 1992-2006 рр. дочка професора, Надія Косміаді, передала частину мистецької спадщини свого батька Народному музею історії Рівненської української гімназії та Рівненському обласному краєзнавчому музею.
І от частина саме цих робіт, котрі зберігаються в музеї, представлена на огляд рівнян у “Зузі”. Чарівне плетиво візерунків та барвисте поєднання кольорів відразу викликають позитивний настрій. Вражає, що під багатьма роботами стоїть підпис: “Автор невідомий”.
Директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Рівненської облдержадміністрації, що у с.Олександрія, Наталія ТАРАСЕВИЧ, зазначила, що працівники центру, проаналізувавши досвід діяльності Георгія Косміаді, намагаються відродити і впровадити в життя те, що ним було напрацьовано, зокрема, метод арт-терапії. Цей метод - лікування мистецтвом - використовуватимуть психологи у роботі з дітками, які перебувають у центрі і потребують психологічної допомоги.