Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №346 від 29.05.2008p.
23429

#Коротко

Хто зупинить “Маяк”?

Схоже, що у чемпіонаті Рівненської області з футболу новий флагман. Сарненський “Маяк” у грі чергового туру здобув вже п’яту перемогу (і вп’яте команда виграла із розгромним рахунком).

Цього разу під “гарячу руку” сарненчанам потрапив “Случ-Класік” (Березне). Матч завершився перемогою господарів з рахунком - 4:0.

Набагато цікавішим вийшло протистояння “Хімік” - “ОДЕК”. Рівняни після першого тайму вели у рахунку - 2:0. Проте у другому таймі діючі чемпіони змогли вирівняти цифри на табло - 2:2!

Інші поєдинки туру завершилися такими результатами: “Водник” - ФК “Вельбівно” - 1:1, “Полісся” - “Славія” - 0:2, “Ізотоп” - “Сокіл” - 3:0, “Штурм” - “Волинь-Цемент” - 3:1.

Матчі чергового туру пройшли і у другій лізі: “Сатурн” - “Горизонт” - 3:4, “Олімп” - “Енергія” - 1:1, ФК “Квасилів” - “Горинь” - 1:1, “РОКО” - “Спартак” - 1:2, “Фіалка” - “Високовольтник” - 2:1.