Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №216 від 01.12.2005p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Оце так подарунок!

Гумовий «коханець» для дружини,

або Тепер і без чоловіка можна обійтися

Коли Світлана дістала з яскравої коробки подарунок свого благовірного на 10-річчя подружнього життя, то спочатку не зрозуміла, що це за “штука”. Гості завмерли в незручній мовчанці, а кум аж вибухнув сміхом. Лише згодом до чоловіка дійшло, що в інтим-бутику просто помилилися і запакували зовсім не те, що просив покупець…

Михайло вважав себе успішним підприємцем. А щоб втриматися на плаву в бурхливому морі конкуренції, доводилося часом і на роботі ночувати, і по кілька тижнів у відрядженнях “пропадати”, і сімейні свята на переговорах просиджувати. Аби хоч якось загладити свою провину перед дружиною, з кожної поїздки Михайло привозив коханій гарний подарунок. Щоразу виправдовувався, що ці поїздки вже й самому поперек горла стоять, але їхати мусить, бо коли бізнес хоч трохи втратить оберти, то нелегко буде надолужити згаяне.

Тим часом наближалася кругла дата: 10-річчя спільного подружнього життя. Тож їдучи наступного разу у справах за кордон, вирішив привезти дружині особливий подарунок. Будучи в Румунії, спеціально один із днів звільнив від усіх справ і вирушив по магазинах у пошуках оригінального презента.

Проходячи повз скляні вітрини різних “шопів” та “бутиків”, Михайло з цікавістю розглядав жіноче вбрання та прикраси. Але з нагоди цієї особливої події йому хотілося купити для дружини щось незвичайне, що дійсно б її приємно вразило. Тут погляд чоловіка наштовхнувся на яскраву вивіску “SEX-SHOP”, і, подумавши, що раніше ніколи не бував у цьому магазині, сміливо вирушив у його бік.

Перше, що чоловік побачив, переступивши поріг, його відверто вразило. Прямо біля входу стояла надута гумова жінка. Розглядаючи запропоновані на продаж гумові копії чоловічих та жіночих статевих органів, чоловік лише гидливо морщився, проте піти звідси не дозволяла цікавість. Коли дивився на великі чоловічі “принади” різних кольорів, які стояли на полицях, в голові роїлися різні думки - і що таких “гігантів” у природі не існує, і яка нормальна жінка захоче проміняти на цю іграшку чоловіка і т. д. Серед них були також різноманітні ремінці, баночки з речовиною, про призначення якої Михайло тільки міг здогадуватися, і ще багато всякого “добра” для збоченців (саме так охрестив усе, що тут продавалося).

Вже зібравшись виходити, побачив, що на прилавку за спиною продавця серед копій чоловічих “принад” лежать маленькі пакунки з жіночою білизною. Різна за розмірами та забарвленням, розшита золотими та кольоровими нитками, з хутром та пір’ям… Така його дружині точно сподобалася б. Тикнувши пальцем у бік прилавка, а потім на святковий пакунок, дістав з кишені гаманець. Дівчина, вийнявши з-під полиці пакунок, загорнула його в яскравий папір, перев’язала золотавою стрічкою та вручила покупцю.

…Чекаючи гостей, чоловік уявляв очі дружини, коли вона дістане з коробки тендітну білизну, обшиту м’яким хутром. Тож, коли всі запрошені зібралися за столом, із гордим виглядом вручив подарунок. Світлана ж, розпакувавши презент, спочатку не зрозуміла, що це за “штука”. Гості замовкли, а кум вибухнув сміхом. Виявляється, чоловікові запакували не те, що він просив, і замість білизни поклали копію статевого органа. Дружина ще довго ображалася, а гумового “коханця” поклала в чоловікову шухляду. Щоб не забував, що йому можна знайти заміну…

01.12.2005Наталія МОРОЗЮК

Рівне-Ракурс №10 від 01.12.2005p. 
На головну сторінку