Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №365 від 10.10.2008p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Топ-новина

Команда Чайки благословила Хомка

Тривалий час у місті трималася інтрига навколо кандидата від старої сформованої команди покійного мера Віктора Чайки. Спочатку, зважаючи на потужну піар-кампанію, таким бачили його заступника Сергія Васильчука. Останнім часом у кулуарах почали ширитися чутки, що сам губернатор Рівненщини Віктор Матчук балотуватиметься на мера. Днями у цьому питанні поставили жирну крапку. Не останню роль зіграло загострення політичної ситуації в країні та ймовірність позачергових парламентських виборів.

моддинг корпусов

Минулої середи стало відомо, що саме директор “Рівнеоблводоканалу” Володимир ХОМКО буде представляти соратників колишнього мера на позачергових виборах міського голови у Рівному. А тому Сергій Васильчук відмовився брати участь у мерських виборах. Таке рішення він пояснив суто політичним фактором, і аж ніяк не острахом програшу, адже має чималий рейтинг. У свою чергу, Володимир Хомко зазначив, що його аполітичність допоможе ефективно домовлятися з більшістю політичних сил у Рівнераді. “Мер - це перш за все господарник, а не політик”, - зазначив він.

- Під час голосування слід зважати на такий факт, - зауважив перший заступник міського голови Олексій ХМИЛЕЦЬКИЙ, - що дієслово “хочу” не завжди тотожне словам “вмію” і “можу”. Мер - це менеджер, і на моє переконання, Володимир Хомко в змозі продовжити розпочаті Віктором Анатолійовичем справи”.

Володимир Хомко спростував чутки про зустріч із Романом Безсмертним у Секретаріаті Президента і про керування виборами “згори”. “На минулих виборах говорили про мій зв’язок із Червонієм”, - сказав він, - “тож під час цьогорічних мерських перегонів я готовий почути про себе різноманітні плітки. Впевнений, що вже за кілька днів у пресі почне з’являтися інформація про те, як погано працює вчорашнє самодостатнє підприємство “Рівнеобл-водоканал”. Ці вибори будуть найбруднішими за останні роки”. Можливо, саме чорний піар, який виливається на голови кандидатів, і стримував Володимира Хомка прийняти остаточне рішення, адже крім самого кандидата під опалу завжди потрапляє родина та близькі люди.

Так чи інакше, Володимир Хомко - це людина, яка в період навіть прогнозованих виборів 2006 року набрала високий відсоток голосів, незважаючи на те, що його головним опонентом був Віктор Чайка. Сьогодні Володимир Євгенович не поспішає відповідати на запитання, які детально не вивчав. Говорить лишень, що незважаючи на те, що мер - посада інтегральна, велика увага буде приділятися комунальній сфері. Погоджується, що неповні два роки, які отримає переможець виборів для керівництва містом - замало, потрібно хоча б сім. До того ж, одна справа, коли керманич піднімає місто з руїн, і зовсім інша - коли продовжує його ефективний розвиток.

“Головне, - підвів риску Володимир Хомко, - я не збираюся нікого критикувати. Я буду працювати, а все інше - поза моєю увагою”.

10.10.2008Любов РОМАНЮК

Рівне-Ракурс №10 від 10.10.2008p. 
На головну сторінку