Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №369 від 06.11.2008p.
23429

#Баскетбол

Дива не сталося

БК-93 “Пульсар” зазнав третьої та найбільшої у сезоні поразки, з великим рахунком поступившись столичним “вовкам” із БК “Київ” - 53:73.

БК “Київ” - БК-93 “Пульсар” - 73:53 (19:13, 21:15, 19:11, 14:14).

Київ: Райт (13 очок, 28 хвилин), Пенн (5, 26), Дроздов (10, 26), Станоєвич (14, 20), Маркоішвілі (18, 28), Салтовець (0, 12), Лукашов (0, 2), Кравцов (0, 4), Пустозвонов (6, 10), Скейлз (5, 25), Єретін (2, 24).

Рівне: Брянцев (13 очок, 25 хвилин), Захожий (2, 11), Дятловський (3, 22), Дубнюк (2, 26), Шемосюк (11, 28), Артимович (9, 21), Шелуха (0, 5), Бєлов (6, 24), Гуменюк (0, 15), Д’япа (7, 22).

Рівняни традиційно невдало зіграли у Києві. Цього разу не зміг допомогти команді навіть Д’япа, середнім показником якого у цьому сезоні є вісімнадцять пунктів щогри. Знову нерезультативно зіграв Дубнюк. Звісно, причина поразки “Пульсара” не в небажанні грати. Кияни просто не дали гостям відчути свою гру, взявши підопічних Михайла Переверзія у щільні лещата пресингу.

Після невдалого старту наших баскетболістів протягом перших трьох хвилин - 2:9, Дятловський та Шемосюк триочковими влученнями допомогли наздогнати киян - 8:11. Три персональних попередження дуже швидко заробив Далібор Д’япа.

Першу чверть рівняни завершили із шестиочковим дефіцитом.

У середині другої десятихвилинки Брент Райт і Манучар Маркоішвілі довели перевагу своєї команди до п’ятнадцяти пунктів.

Найменш вдалою для нашої команди стала третя чверть. Серед команди гостей активністю вирізнявся лише Дмитро Брянцев, проте і він знітився після блок-шоту від Артура Дроздова. Натомість Маркоішвілі - тепер вже в дуеті із Станоєвичем - продовжували нарощувати очковий гандикап.

Заключні десять хвилин пройшли у рівній боротьбі. Команди, продовжуючи хибити штрафними кидками, спокійно дограли до фінальної сирени.

Програли у Києві і дублери “помаранчевих”. Рівняни поступилися столичним баскетболістам – 70:97.

Наступну гру БК-93 “Пульсар” проведе вдома 8 листопада проти новачка Суперліги, БК “Донецьк”.