Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №369 від 06.11.2008p.
23429

#Футбол

Президент - новий, проблеми – старі

Матч проти “Поділля” став першою домашньою грою “Вереса” вже за правління нового президента. Святослав Власюк офіційно передав керівництво командою у руки Ігора Климишина.

“Верес” (Рівне) - “Поділля” (Хмельницький) - 1:1 (1:1).

Рівне: Мозеров - Гергелюк, Дмитрук, Ковальчук, Кінах, Українець (Воротеляк, 83), Морозенко (Климишин, 90), Любар (Майдан, 58), Тивончук (Сергійчук, 63), Козлюк (Ткачук, 76).

Тренер: Микола Філін.

Хмельницький: Левицький - Сергєєв, Шлаковий, Балицький, Яремчук, Будник, Шопін, Рудий, Грищук (Гутнікович, 43), Кострицький (Колесников, 78), Сендель (Козелко, 75).

Тренер: Віктор Муравський.

Голи: Морозенко (33), Будник (43).

Попередження: Кінах (31), Шопін (56), Ткачук (90), Воротеляк (90)

Отож, у футболістів з’явилася додаткова мотивація до перемоги. Щоправда, реалізовувати гольові моменти від цього “вересівці” краще не стали - поки що...

Господарі непогано розпочали матч і невдовзі були винагороджені забитим голом. “Вересівці” розіграли штрафний удар і Морозенко переправив м’яча до сітки воріт “Поділля” - 1:0.

Щоправда, тішилися перевагою рівняни недовго. Гості зрівняли рахунок також після розіграшу штрафного удару. Андрій Мозеров відбив перед собою постріл когось із гостей, а на добиванні найспритнішим виявився Будник - 1:1.

Вже у другому таймі Мозеров у неймовірному стрибку врятував команду після контратаки гостей і красивого удару Шопіна.

“Верес” відповів ще гостріше. Любар прийняв передачу із глибини поля, розвернувся і впритул пробивав по воротах Левицького, проте м’яч розминувся зі штангою.

Згодом вже Гергелюк небезпечно пробивав головою - гостей виручив воротар.

На протилежній половині поля комбінація Будник - Колесников завершилася неточним ударом останнього.

І, нарешті, вихід віч-на-віч із Левицьким зіпсував Сергійчук, вдаривши мимо воріт.

Не обійшлося і без воротарських “ляпів”. Вже у компенсовані арбітром до основного часу хвилини Мозеров у боротьбі із нападником “Поділля” випустив м’яча з рук на самій лінії воріт. На щастя, воротаря вчасно підстрахували захисники.

1:1 - закономірна нічия. Наступний матч “Верес” також проведе у Рівному, 7 листопада, проти “Буковини”.