Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №376 від 25.12.2008p.
23429

#Djuice гол - 2009

Коло претендентів звузилося

Шістнадцять кращих команд загальноосвітніх закладів Рівного вже подолали кваліфікаційний бар’єр на шляху до перемоги у щорічному всеукраїнському футбольному чемпіонаті.

На матчах кваліфікаційного етапу кожну школу представляла одна команда. У складі команди традиційно виступає семеро гравців із різних класів, двоє з яких - запасні.

Загалом учасниками кваліфікації, що проходила у ЗОШ №19, стали команди із двадцяти восьми шкіл міста. Усіх претендентів методом жеребкування було розбито на вісім підгруп (по три або чотири команди у групі). У своїй підгрупі юні футболісти грали по одному поєдинку, тривалістю десять хвилин, із суперником, який також визначався жеребкуванням.

Такий регламент є нововведенням турніру, адже у минулих сезонах кваліфікація складалася з обов’язкових індивідуальних вправ із м’ячем.

Дві команди кожної підгрупи, що перемагали у своїх поєдинках, отримували заповітні путівки до наступного раунду турніру.

Не обійшлося під час кваліфікації ні без розгромів, ні без драматичних напружених протистоянь. Так, Рівненська гуманітарна гімназія всього одним м’ячем поступилася ЗОШ №10 – 2:3. З таким же рахунком команда ліцею “Елітар” поступилася ЗОШ №4. Всього один гол вирішив долю зустрічі між ЗОШ №22 та господарями змагань – ЗОШ №19 – 1:0.

Впевнені перемоги однієї з команд були зафіксовані у матчах ЗОШ №8 – ЗОШ №5 – 3:0 та ЗОШ №27 – ЗОШ №12 – 5:2!

Отож, до наступного етапу турніру пробилися наступні команди: ЗОШ №3, ЗОШ №13, ЗОШ №10, ЗОШ №27, ЗОШ №1, ЗОШ №16, ЗОШ №14, минулорічний тріумфатор міського етапу чемпіонату ЗОШ №26, ЗОШ №8, ЗОШ №25, ЗОШ №22, ЗОШ №4, ЗОШ №23, ЗОШ №22, ЗОШ №17 та НВК “Колегіум”.

Переможцями конкурсу прапорів стали стяги, виконані учнями ЗОШ №8 та ЗОШ №10.

Наступний етап пройде 21-22 березня наступного року. Пари суперників також будуть визначені жеребкуванням безпосередньо перед стартом змагань.

За регламентом, матчі другого етапу (міського) пройдуть за схемою “два тайми по п’ятнадцять хвилин”. Окрім того, на міському етапі чемпіонату стартує й традиційний конкурс груп підтримки.