23429

#Баскетбол

bc.donetsk.ua

Втретє на ті самі граблі

БК “Пульсар” знову (втретє за сезон) програв “тиграм” із БК “Донецьк”. Вже вкотре рівняни протистояли супернику на рівних чи не всю гру, але, проваливши другу чверть, так і не змогли надолужити згаяне.

Сталося це вже після того, як підопічні Михайла Переверзія були присоромлені у Маріуполі, де тамтешній “Азовмаш” вщент розгромив помаранчеву команду.

БК “Азовмаш” - БК-93 “Пульсар” - 93:52 (19:20, 20:9, 26:15, 28:8).

Маріуполь: Ярутіс (11 очок, 22 хвилини), Сєрапінас (21, 32), Скутельник (7, 30), Носков (0, 1), Байда (2, 6), Ліщук (20, 33), Різвіч (3, 17), Гуін (17, 26), Ель-Амін (12, 31).

Рівне: Брянцев (4 очки, 21 хвилина), Дятловський (9, 28), Дубнюк (8, 25), Шемосюк (2, 24), Артимович (6, 12), Улянко (6, 29), Рябінін (5, 16), Герасимчук (0, 18), Гуменюк (12, 26).

У дебюті гри гості дещо шокували азовців. Двічі Артимович і по одному разу Рябінін та Дятловський влучили з дальньої дистанції, чим суттєво збільшили шанси команди на позитивний підсумок. Так би всю гру грати....

Несподіване лідерство рівнян завершилося у середині другої чверті, коли вперше у грі “Азовмаш” вийшов вперед у рахунку завдяки влучанню Річарда Гуіна. Він же протягом наступної хвилини ще двічі засмучував гостей. Партнери американського форварда вирішили не відставати - 39:29 перед великою перервою.

Надалі “пульсарівці” все більше відставали від більш іменитого суперника. А у заключній чверті рівняни взагалі не могли закинути жодного разу упродовж п’яти хвилин.

Найрезультативніше у складі нашої команди відіграв Роман Гуменюк, на чиєму рахунку 12 пунктів та 8 підбирань.

У складі “Азовмашу” да-бл-даблом відзначився Сергій Ліщук - 20 очок та 12 підбирань.

БК “Донецьк” - БК-93 “Пульсар” - 96:82 (26:26, 26:15, 22:22, 22:19).

Донецьк: Коженець (2 очки, 18 хвилин), Щєпкін (0, 5), І. Кривич (24, 30), Урбонас (9, 21), Родрігез (11, 35), Алєксіч (26, 34), Чумаков (3, 5), Забірченко (13, 38), Оуенс (8, 13).

Рівне: Брянцев (12 очок, 26 хвилин), Дятловський (14, 29), Дубнюк (0, 11), Шемосюк (3, 32), Артимович (0, 13), Улянко (26, 34), Рябінін (0, 8), Герасимчук (10, 23), Гуменюк (17, 25).

І знову гості чудово провели першу чверть матчу. У другій десятихвилинці за переваги БК-93 у рахунку - 33:32 господарі майданчика здійснили потужний ривок - 8:0. Саме такий несподіваний поворот вкотре вибив “пульсарівців” з рівноваги. Надалі донеччани нарощували свою перевагу і пішли на велику перерву, лідируючи - 52:41.

У третій чверті в складі гостей очки набирали лише два гравці: Улянко та Дятловський. Це мало допомогло проти збалансованої гри усієї п’ятірки господарів на чолі з Ігорем Кривичем.

“Донецьк” довів гру до перемоги на класі, не залишивши “Пульсару” жодного шансу.

І все-таки двоє рівнян спромоглися зробити дабл-дабл. На рахунку Павла Улянка 26 очок та 10 підбирань, а у Романа Гуменюка - 17 пунктів, 11 підбирань, 3 блок-шоти та потрапляння у символічну збірну туру Суперліги.

Наступну гру чемпіонату “Пульсар” проведе 31 січня проти БК “Київ”. Але спершу рівняни поборються із “Сумихімпромом” за вихід у фінал чотирьох Кубку України. У першому матчі в Сумах команда Михайла Переверзія перемогла з різницею у вісім пунктів. Тепер головне - не втратити переваги на власному майданчику.