Один у полі не воїн

Втретє у нинішньому сезоні “Пульсар” поступився юженському “Хіміку”.

Суттєвою втратою рівнян стала відсутність у складі Іллі Шемосюка, Андрія Артемовича і, що найголовніше, Павла Улянка.

“Хімік” - БК-93 “Пульсар” - 67:62 (18:17, 15:16, 19:10, 15:19).

Южний: Кольченко (5 очок, 22 хвилини), Агафонов (1, 29), Келлі (8, 24), Фамутімі (7, 28), Желеніс (7, 17), Чанак (17, 21), Сіновець (8, 23), Рябчук (2, 14), Завадський (4, 10), Ходов (8, 9).

Рівне: Дятловський (6 очок, 36 хвилин), Дубнюк (7, 23), Гуменюк (6, 26), Герасимчук (12, 34), Рябінін (4, 22), Брянцев (22, 32), Захожий (3, 17), Коваль (2, 4), Шелуха (0, 2).

Травма руки Павла Улянка вибила лідера рівненського клубу зі строю до завершення сезону.

За відсутності білоруса команду за собою у Южному повів Брянцев, на чиєму рахунку двадцять два очки, шість підбирань та одне перехоплення.

Проте, навіть ставши найрезультативнішим гравцем зустрічі, Дмитро самотужки не зумів обіграти слабенький нині “Хімік”.

Перша чверть матчу пройшла у рівній боротьбі. Лише за кілька секунд до сирени Рябчук зумів вивести свою команду вперед на три пункти, але гості одразу ж звели відставання до мінімуму - 17:18.

На початку другої чверті Вадим Коваль вивів БК-93 вперед, але южненці одразу ж відновили свою перевагу. Більше того, Ходов та Завадський зуміли забезпечити деякий очковий гандикап. І все ж, кінцівка десятихвилинки пройшла за відчутної переваги “пульсарівців”. Брянцев реалізував штрафні, Дятловський влучно кинув з-за триочкової дуги, а Герасимчук зрівняв рахунок - 33:33.

Вирішальною стала третя чверть. Чанак реалізував одразу три дальніх кидки, додавши ще й влучання із середньої дистанції та два реалізованих штрафних.

Гості ж після трьох пунктів Дятловського, здобутих ще на початку чверті, набирали очки виключно з лінії штрафних кидків, у підсумку вчисту програвши даний ігровий відрізок.

У середині заключної чверті рівняни, за традицією, героїчно почали надолужувати втрачене. Гості навіть вийшли вперед у рахунку після влучного пострілу Олексія Рябініна. Проте Уайкін Келлі досить швидко погасив запал “помаранчевих” і приніс хімікам чергову перемогу.

Досить цікавий рахунок було зафіксовано у поєдинку дублюючих складів. Дубль команди Олівера Поповича розгромив рівнян із дивовижним (навіть для баскетболу) рахунком - 90:29!

Наступний матч “Пульсара” - чотирнадцятого березня на власному майданчику проти “Азовмашу”.