23429

#Баскетбол

bcpulsar.com.ua

Перемога в економ-режимі

Рівненський клуб зазнав п’ятої у нинішньому сезоні поразки від діючого чемпіона України - “Азов-маша”.

БК-93 “Пульсар” - “Азовмаш” - 65:78 (14:26, 18:18, 13:16, 20:18).

Рівне: Брянцев (22 очка, 28 хвилин), Захожий (0, 19), Дятловський (12, 37), Дубнюк (7, 30), Коваль (0, 3), Рябінін (6, 21), Герасимчук (8, 35), Гуменюк (10, 27).

Маріуполь: Ярутіс (11 очок, 31 хвилина), Сєрапінас (11, 27), Скутельник (12, 29), Байда (0, 8), Чакіч (1, 17), Різвіч (21, 32), Гуін (12, 30), Томпсон (10, 25).

Обидва суперники підійшли до матчу із кадровими втратами. Рівняни через травми не змогли розраховувати на своїх лідерів - Павла Улянка та Іллі Шемосюка, також не зумів допомогти партнерам Андрій Артимович.

У складі гостей не було Сергія Ліщука (якого прооперували за кілька днів до поєдинку). Крім того, відпочивав після отриманого у грі з “Црвєною Звєздою” пошкодження Халід Ель-Амін.

Втрати господарів виявилися вагомішими. Причина тому - коротка лава запасних рівненського клубу. Тренер азовців Рімас Гірскіс без проблем знайшов заміну травмованим, натомість у господарів майданчика Улянка та Шемосюка замінити ніким. Особливо це стосується останнього. Олександр Захожий хоч і старався - часто помилявся і вже до великої перерви назбирав чотири фоли.

Гості з перших секунд взялися за справу. Кілька поспіль дальніх точних кидків Скутельника - і перевага “азовських левів” стала відчутною.

У другій чверті гості розпочали економити сили, більше уваги приділяючи грі в обороні. Зламати редути гостей у підопічних Михайла Переверзія виходило лише ціною надзусиль.

44:32 - комфортний відрив гостей зберігся і до завершення другої десятихвилинки.

Нічого не змінилося і у третій чверті. Гості грали дуже холоднокровно і сконцентровано: мінімум ризику, відточені до автоматизму комбінації, що завершувалися виходом на кидок Різвіча, Томпсона, чи Скутельника.

Лише наприкінці гри, коли гості остаточно повірили у перемогу, у поєдинку намітився злам. У рівнян нарешті розігрався Брянцев. І саме Дмитро за підтримки Віктора Герасимчука та Романа Гуменюка міг створити сенсацію туру. Упродовж кількох хвилин господарі майданчика скоротили відставання у рахунку з “мінус” вісімнадцяти до “мінус” восьми - 62:70 за три хвилини до фінальної сирени!

Проте “помаранчевим” знову не вистачило найменшого - упевненості у власних силах.

Маріупольці вже вкотре зуміли додати і вирвати закономірну перемогу - 78:65.

Поступилися іменитому супернику і дублери “Пульсара” - 56:77.