Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №411 від 26.08.2009p.
23429

#Криза

“Верес” продовжує лихоманити

Головний футбольний клуб області зазнав третьої поспіль розгромної поразки у сезоні і знову з різницею аж у чотири голи.

В Іллічівську місцевий “Бастіон” “відвантажив” рівнянам аж шість голів.

“Бастіон” (Іллічівськ) - “Верес” (Рівне) - 6:2 (3:0).

Голи: Коваленко (15), Волчков (27), Бредіс (31), Сантрапинських (49), Гавенко (51), Белмохтар (63) - Гайдук (81, 85).

Попередження: Панченко (36).

Схоже, невелика частка заборгованої клубом заробітної плати, що була виплачена футболістам “Вереса” напередодні матчу, та зміна тренера, не надто вплинули на якість гри команди.

До матчу в Іллічівську рівнян готували вже Віталій Шевчук та Анатолій Коломієць, проте поки що очікуваного результату перетрубації на тренерському містку не принесли.

Вже за півгодини після початку зустрічі господарі поля перемагали з рахунком - 3:0.

Перерва аж надто на картину матчу не вплинула. “Бастіон” переважав гостей абсолютно у всіх компонентах гри і, що найголовніше, продовжував реалізовувати свої гольові нагоди. Коли на шістдесят третій хвилині Саїд Белмохтар вчергове відправив м’яча до сітки воріт “Вереса”, рахунок на табло став уже - 6:0!

Лише під завісу матчу, коли “Бастіону” вже набридло грати у футбол, про себе нагадали і гравці команди гостей. В одній із контратак вихованець гощанського футболу, Володимир Гайдук, з лінії штрафного майданчика поцілив точнісінько у кут воріт господарів поля. Згодом все той же Гайдук перекинув воротаря суперників після вивіреної передачі когось із партнерів.

Проте 2:6 - рахунок, який зовсім не вселяє оптимізму. У трьох останніх матчах “Верес” забив лише два голи, пропустивши при цьому чотирнадцять.

Наступний календарний матч у другій лізі чемпіонату України з футболу “Верес” проведе двадцять дев’ятого серпня у Рівному проти хмельницького “Динамо”.