Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №421 від 05.11.2009p.
23429

#Футбол

“Верес” - у наступному раунді

Після впевненої перемоги над здолбунівським “Волинь-Цементом” рівненський клуб услід за вінницькою “Нивою” пройшов до наступного раунду розіграшу Кубку ліги ПФЛ.

“Верес” (Рівне) - “Волинь-Цемент” (Здолбунів) - 5:0 (2:0).

Рівне: Ситников (Печинський, 46) - Попов, Бєлов, Войтович (Новак, 23), Крохмалюк (Васильєв, 46), Курилко (Гаврилюк, 46), Синчук (Поздеєв, 46), Євсеєв (Власюк, 46), Поліщук, Дячук (Мачуленко, 46), Манасян.

Здолбунів: Фокін - Гуменюк, Безменський, Дудось, Ковальчук, Сіліхін (Бондаренко, 40), Соборський (Ткачук, 56), О.Довгалець-старший, О.Довгалець-молодший, Момотюк, Гриценко.

Голи: Манасян (14), Поліщук (32, 46), Бєлов (86), Власюк (90+1).

Попередження: Войтович (21), Довгалець-старший (41), Бєлов (41), Манасян (63), Ткачук (64).

Аби пройти до наступного раунду розіграшу турніру, рівнян теоретично влаштовувала і нічия. Проте господарі пам’ятали першу зустріч із “цементниками”. Тоді у Здолбунові “Верес” двічі програвав по ходу зустрічі і вирвав перемогу лише наприкінці поєдинку - 3:2.

Проте цього разу команда Андрія Ковтуна була набагато агресивнішою (мабуть, позитивно на футболістів подіяла принизлива домашня поразка у грі чемпіонату від МФК “Миколаїв”) і просто-таки катком проїхала по обороні гостей.

Вже на чотирнадцятій хвилині гри Арсен Манасян красивим ударом головою втілив у гол передачу із флангу від Сергія Дячука - 1:0.

У середині тайму потужним ударом з-за меж карного майданчика подвоїв рахунок Олександр Поліщук.

Одразу після перерви нападник “Вереса” оформив дубль. Цього разу м’яч влетів у сітку Фокіна після удару із тридцятиметрової відстані - 3:0.

Остаточно добили гостей рівняни вже під завісу матчу. Бєлов відзначився ударом головою після передачі від кутового прапорця - 4:0, а Власюк був перший на підборі після чергової пожежі у карному майданчику “Волинь-Цементу” - 5:0.

Заключний матч групового раунду у Здолбунові між “Волинь-Цементом” та “Нивою” перетворюється у просту формальність.

Вже пізніше стало відомо, що останню календарну гру чемпіонату у 2009 році “Верес” не зіграє через епідемію грипу, що охопила Україну. Гру МФК “Миколаїв” - “Верес”, як і інші матчі Другої ліги, вже перенесено на весняну частину сезону.