Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №425 від 03.12.2009p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Підсумок

Рік після виборів

30 листопада минулого року в обласному центрі відбулися вибори і нарешті Рівне отримало легітимного міського голову, а саме Володимира Хомка. Рік, який минув від цієї події, був доволі насичений подіями в житті і обласного центру, і тих людей, які брали участь у виборчих перегонах восени 2008 року.

Володимир Хомко зміг спокійно і впевнено розпочати роботу по втіленню своєї програми, хоча криза і дуже суттєве скорочення міського бюджету заважають владі Рівного нормально її втілювати в життя. Зумів Володимир Євгенович знайти спільну мову з депутатами міської ради, а це в Україні вдається далеко не всім мерам міст.

Що ж до інших учасників змагань за крісло керманича міста, то їхня доля склалася по-різному.

Трагічно загинув Василь Червоній. На думку автора, це велика втрата для суспільного життя області, тим більше, що після мерських виборів він активно готувався до нових кампаній і мав всі шанси для перемоги.

Змінила місце роботи Світлана Богатирчук-Кривко. Сьогодні вона успішно керує Головним управлінням Держкомзему в Рівненській області, доводячи своєю працею відому істину, що “талановита людина - талановита на будь-якій ділянці роботи”.

Зайнявся будівництвом колишній головний міський комунальник Юрій Собчук, і також доволі успішно.

Активно працює у будівельній галузі колишній начальник УКБ міськвиконкому Сергій Полоцький.

Менш чутно про Миколу Сороку та Анатолія Савинського, але і в них, схоже, все гаразд.

Минув рік після міських виборів, і вже нові партії, організації та групи впливу готуються до нових перегонів, за крісла в місцевих радах. Цікаво, чи побачимо ми серед серйозних гравців на цих виборах героїв минулої мерської кампанії? Поки що це не до кінця зрозуміло, хоча досить ймовірно. Єдине, що вже сьогодні ясно - боротьба за місцеві ради буде важкою і жорсткою. Сподіватимемося, що чесною і не надто брудною.

03.12.2009Володимир КОНЄВРівне-Ракурс №10 від 03.12.2009p. 
На головну сторінку