Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №425 від 03.12.2009p.
23429

#Коротко

Баталії в басейні

Кубок області із плавання фінішував минулого тижня на Рівненщині. Переможцями у загальнокомандному заліку стали пред-ставники обласного центру.

Золоті нагороди змагань дісталися команді ДЮСШ №3, срібло - плавцям ДЮСШ №2 (Рівне).

Третю позицію посіли спортсмени ДЮСШ-РАЕС, місто Кузнецовськ.

Всього участь у турнірі взяли сто тридцять плавців.

Розділили нагороди

Чемпіонат області із гри на більярді серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату відбувся у БК “Піраміда”.

Усі нагороди турніру поділили між собою представники Рівного та Сарн.

Перше місце у змаганнях спортсменів з вадами опорно-рухового апарату посів сарненчанин Павло Чмерук. Його земляк Олександр Цицюра був третім. Срібло дісталося рівнянину Олексію Бутенку.

Рівняни Віталій Клим та Олександр Мурашко посіли відповідно перше та друге місця у змаганнях серед спортсменів на візках. Третім тут був сарненчанин Гордій Геч.

Урок від лідера

Рівненський жіночий баскетбольний клуб “Сузір’я-НУВГП” у рамках чергового туру чемпіонату України серед команд вищої ліги двічі поступився столичному “ТІМ-СКУФ” - 49:94 та 56:89.

Найрезультативнішим гравцем господарів майданчика стала Людмила Сова, яка у двох матчах набрала двадцять дев’ять очок.