Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №425 від 03.12.2009p.
23429

#Баскетбол

В очікуванні перемоги

Рівненський БК-93 продовжив серію поразок у поєдинках суперліги. Минулої неділі “пульсарівцям” протистояла команда, що також зазнала шести поспіль поразок у чемпіонаті. У битві аутсайдерів сильнішими виявилися господарі.

“Дніпро-Азот” - БК-93 “Пульсар” - 93:67 (24:13, 27:16, 20:19, 22:19).

Дніпродзержинськ: Габранс (13 очок, 32 хвилини), Карім (26, 40), Дикий (6, 20), Чередниченко (2, 8), Берхін (0, 4), Сокур (10, 30), Кривцов (3, 6), Мортон (16, 26), Умбрашко (17, 34).

Рівне: Дубнюк (13 очок, 27 хвилин), Ковалевський (0, 10), Шемосюк (7, 32), Артимович (5, 29), Улянко (15, 32), Антонець (3, 26), Шелуха (4, 13), Рябінін (5, 8), Полторацький (15, 21).

В активі обох суперників перед звітним матчем не було жодної перемоги у чемпіонаті Суперліги. Тому амбіцій вистачало і у господарів, і у гостей.

Додаткової мотивації “пульсарівцям” повинна була додати перемога в останній домашній грі, коли у матчі Кубку Суперліги підопічні Михайла Переверзія перемогли львівську “Політехніку-Галичину”.

Проте й у господарів майданчика бажання перемогти було хоч відбавляй. Це вони й кинулися доводити із перших секунд звітного матчу.

Результативно відіграв дебютну десятихвилинку американець “Дніпро-Азоту” Ламар Карім, котрий набрав одразу тринадцять очок - стільки ж, скільки вся команда гостей.

У другій чверті перевага господарів продовжувала зростати, причому на цей раз у складі господарів виблискував уже не лише Карім, але і його партнери, тож на велику перерву команди пішли вже за вагомої переваги дніпродзержинців у рахунку - 51:29.

Після перерви гра продовжилася у тому ж ключі. Гості впевнено йшли до першої перемоги у чемпіонаті. “Пульсару” ж доведеться чекати наступної гри. А наступним суперником рівнян стали сім-феропольські “Грифони”.

Спочатку команди помірялися силами у матчі Кубку Суперліги.

“Грифони” (Сімферополь) - БК-93 “Пульсар” - 71:63.

Поступився рівненський клуб і у гостьовому поєдинку Кубку Суперліги. Кривдниками “пульсарівців” цього разу стали сімферопольські “Грифони”.

Кращими у складі БК-93 стали: Олексій Полторацький (16 очок), Павло Улянко (14 очок і 4 підбирання), Анатолій Дубнюк (9 очок).

П’ятого грудня “Пульсар” знову зустрінеться із “Грифонами”. Цього разу на власному майданчику і вже у рамках чемпіонату.