1. Не сумнівайтеся в методі, але остерігайтеся несумлінного кодувальника.
Кодування ні для кого не становитиме небезпеки, якщо процесом керуватиме етичний і досвідчений гіпнотизер. Основний показник етичності - думка. Думка визначає дію. Як і в будь-якому іншому середовищі, серед психологів та гіпнотизерів багато етичних фахівців кодування. Є й непорядні, ті, хто свої унікальні здібності кинув на ринок. Думка про прибуток у таких бере гору над якістю кодування.
2. Не підготувавшись, не кодуйтеся.
Пияцтво, наркоманія - це не органічна патологія, а хвороба особистості. Крім кодування як основного впливу, тут необхідна корекція психіки хворого. Перший її етап - перед кодуванням, другий - у проміжках та після сеансів. Якби цих умов дотримувався кожен кодований, результативність була б на порядок вищою. Особливо важливий підготовчий етап.
Перед кодуванням пацієнтові потрібно 15-20 днів утримуватися від вживання алкоголю та ліків. Стільки часу клітини головного мозку утримують інформацію про раніше спожитий алкоголь та хімічні ліки. Хто з пацієнтів виконає цю умову, хто ні - кодувальник проконтролювати не може.
Невиконання попередніх умов може викликати у пацієнта дискомфорт, знизити кінцевий результат кодування. В остаточному підсумку це дискредитує метод.
3. Не кодуйтеся там, де все “супер”.
Невиконання обов’язкових умов кодування багато кодувальників виправдують “суперефективністю” їх-нього методу, “суперможливостями” своєї персони. Унікальні можливості фахівця вихваляння не потребують, на них працює результат впливу. Уникайте кодування із застосуванням апаратури та ліків.