Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №430 від 05.01.2010p.
23429

#Футзал

На свята - в хорошому настрої

Восьму поспіль перемогу у сезоні здобули футболісти МФК “Рівне”. У переддень Нового року у напруженому нервовому протистоянні підопічні Юрія Баховського здолали чернівецький “Меркурій”.

МФК “Рівне” - “Меркурій” (Чернівці) - 5:4 (3:0).

Рівне: Чемерис - Жак, Волох, Басюк, Дацюк, Дармовіс, Прислупський, Петрик, Ситник.

Голи: Волох (1, 19), Дацюк (17), Басюк (29, з пенальті), Жак (29) - Дележа (24), Білик (35), (Янчик 39, з десятиметрового), Янчик (40).

На 39-й хвилині Янчик (“Меркурій”) та Чемерис (МФК “Рівне”) - не реалізували десятиметрові.

Попередження: Дармовіс (26) - Купчанко (29), Ткачук (30), Шонов (32).

Надзвичайно нервовим видався матч чергового туру чемпіонату України з футзалу між рівненським та чернівецьким клубами.

На думку головного тренера МФК “Рівне”, причиною цьому стало суддівство: “Наша команда переграла суперника і тактично, і фізично. Судді ж ледь не зламали нам гру безглуздими фолами”.

Гру проти гостей із Буковини рівняни розпочали більш, ніж вдало. Вже на 27-ій секунді зустрічі Роман Волох, обікравши оборонця “Меркурія”, елегантно перекинув і воротаря - 1:0.

Наступного голу у ворота гостей вболівальникам довелося чекати майже увесь тайм.

На 17-й хвилині Роман Дацюк самотужки протягнув м’яч флангом і проштовхнув того повз воротаря - 2:0.

Заключну крапку перед перервою поставив знову Волох, який виявився найспритнішим перед воротами “Меркурія”.

Після перерви гості на мить зуміли перехопити важелі гри, забивши гол престижу.

Проте Басюк та Жак оперативно погасили запал чернівчан - 5:1.

Гол Білика за п’ять хвилин до фінальної сирени не став для підопічних Юрія Баховського сигналом про небезпеку. А дарма.

Спочатку футболісти обох команд обмінялися нереалізованими десятиметровими. У гостей не зумів забити Янчик, а у складі господарів невдало виконав удар Чемерис.

Проте упродовж останньої хвилини “Меркурій” забив двічі. Спочатку таки реалізував черговий десятиметровий. А потім цілі досяг удар відчаю Янчика - 5:4.

І все ж рівняни таки зуміли втримати переможний рахунок.