Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №433 від 27.01.2010p.
23429

#Футзал

Тріумфальний хет-трік Петрика

Продовжує штампувати перемоги команда Юрія Баховського. Цього разу рівняни в гостях переграли принципового суперника, столичний “Уніспорт”.

“Київ-Уніспорт” - МФК “Рівне” - 5:6 (3:2).

Рівне: Чемерис - Жак, Петрик, Басюк, Прислупський, Волох, Дацюк, Дармовіс, Кручок.

Голи: Гуменюк (12, пенальті), Бутко (16, 19), Горло (33), Директоренко (38) - Жак (15), Басюк (19), Петрик (22, 29, 37), Прислупський (23).

Гол Едуарда Петрика у середині другого тайму матчу першого кола між цими командами у Рівному став єдиним і переможним для підопічних Юрія Баховського.

Саме та гра стала початком сходження МФК “Рівне” до вершин турнірної таблиці чемпіонату.

У звітній грі вирішальними також стали саме голи у виконанні Едуарда Петрика.

Господарі майданчика агресивніше розпочали гру і у середині першого тайму Владислав Гуменюк з пенальті відкрив рахунок.

На гол у відповідь Вадима Жака двома точними ударами у свою чергу відповів Олександр Бутко - 3:1.

Лише перед самою перервою Вадим Басюк дещо скоротив відставання гостей у рахунку.

Перелом у грі настав на початку другої половини матчу.

Двічі Едуард Петрик і одного разу Тарас Прислупський засмучували голкіпера “Уніспорта”, що дозволило МФК “Рівне” не лише вирівняти ситуацію на майданчику, а й створити чималий переможний гандикап.

Як не намагалися господарі в особі Ігоря Горло та Вадима Директоренка знову схилити шальки терезів на свій бік - нічого не вийшло.

Переможну крапку у нервовому поєдинку поставив все той же Петрик. У підсумку рівняни зуміли піднятися на другу позицію турнірної таблиці, маючи у своєму активі двадцять п’ять очок в одинадцяти матчах.

Роман Волох із тринадцятьма голами продовжує перебувати на третій позиції у змаганні голеадорів чемпіонату.

Гру дванадцятого туру МФК “Рівне” проведе тридцятого січня у Дрогобичі проти клубу “Каменяр-ТВД-2”.