Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №227 від 16.02.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#З перших уст

Наступником Чайки

Наступником Чайки

може стати кандидат на посаду міського голови Валерій Богуцький

Не лише непохитна впевненість Валерія Богуцького в те, що він може зробити для Рівного більше і краще, ніж будь-який інший кандидат, спонукали поборотися за посаду міського голови. На його переконання, мине не багато часу, коли Віктор Анатолійович Чайка саме в ньому побачить людину, якій не соромно буде передати булаву керування міста.

Не заперечуючи авторитет нинішнього міського голови, кандидат на цю посаду Валерій Богуцький вважає, що Вікторові Чайці вже час поступитися місцем. Мова, за його словами, навіть не в питаннях, котрі підлягають конструктивній критиці. «Якщо сьогодні пройтися містом і запитати в рівнян, кого вони бачать міським головою, - каже Валерій Богуцький, - понад 50 відсотків опитаних назвуть Віктора Чайку. Так, він має потужний, начебто безальтернативний рейтинг. Однак сьогодні існує нереалізований попит, який полягає в тому, що потрібні нові підходи до роботи, потрібні молоді, здорові люди. Краще, і це було б розумно, щоб Віктор Анатолійович пішов на півгодини раніше, ніж на 20 хвилин пізніше».

Впевненість Валерія Богуцького у власній перемозі на виборах міського голови Рівного грунтується на кількох чинниках. По-перше, назріла потреба в новому голові; по-друге, він має підтримку впливових політичних сил, зокрема Блоку Юлії Тимошенко, котрий, власне, й висунув його кандидатом на міського голову; по-третє, має досвід перемоги на виборах до обласної ради, коли переміг опонентів, у яких теж були, здавалося б, непохитні позиції та високий рейтинг.

Втім, окрім цих факторів, упевненості в перемозі Валерію Богуцькому додають особисті переваги. Зокрема, він успішний керівник-господарник і зараз керує групою компаній. Також має практичний досвід державного управління, бо майже 2 роки був головою Дубенської держадміністрації, і теоретичний - дипломований магістр державного управління. Кандидат чітко знає, як застосувати на практиці саме в системі міста методи сучасного менеджменту задля забезпечення якомога ефективнішої роботи міської влади. Його досвіду і знань, впевнений він, вистачить, щоб виконавчу гілку влади в місті створити такою, яка буде працювати, як злагоджений механізм надання послуг населенню. У разі перемоги на виборах Валерій Богуцький збирається сформувати команду за фаховими, а не політичними пріоритетами. До того ж, переконаний, що йому вдасться ліквідувати протистояння, котре не один рік спостерігається між міською та обласною владами. Разом з тим, що стосується діяльності міської виконавчої влади, найважливішим її принципом, за словами Валерія Богуцького, буде заповідь Гіппократа «Не нашкодь!».

16.02.2006Василь БУСЬКОРівне-Ракурс №10 від 16.02.2006p. 
На головну сторінку