Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №438 від 04.03.2010p.
23429

#Футзал

МФК “Рівне” крокує у плей-офф

Після невдачі у домашній грі минулого туру проти “Динамо” та поразки у чвертьфіналі розіграшу Кубку України від “Єнакіївця”, МФК “Рівне” знову здобув впевнену перемогу.

“Лемберг” - МФК “Рівне” - 2:5 (0:1).

Голи: Скрильов (30), Галамага (37) - Жак (17), Волох (33, 36), Петрик (37, 40).

Результат першого тайму зустрічі не віщував розгрому для господарів майданчика. Львів’янам вдавалося стримувати атакуючі пориви гостей і нічийний рахунок протримався майже до перерви.

Втім, Вадим Жак все ж встиг вперше засмутити воротаря “Лемберга” ще у першій половині матчу.

Після відпочинку на майданчику продовжилася в’язка боротьба. Вибух у грі настав, коли Скрильов зумів зрівняти рахунок.

Підопічні Юрія Баховського не могли дозволити собі щедрості втрачати очки у поєдинках із такими суперниками і вже за кілька хвилин Роман Волох двома власними точними ударами повернув гру у потрібне рівнянам русло.

До слова, у звітній зустрічі Волох забив свій дев’ятнадцятий та двадцятий гол у сезоні. Сьомий номер МФК “Рівне” продовжує перебувати на третій позиції у гонці бомбардирів чемпіонату.

Наприкінці гри Олег Галамага скоротив відставання господарів у рахунку до мінімуму - 2:3. Проте гості на подібні дії знову відповіли одразу двома голами. Цього разу дублем вистрілив Едуард Петрик.

Аби забезпечити собі місце у плей-офф чемпіонату, команді Юрія Баховського, яка окупувала другу позицію у чемпіонаті, достатньо здобути усього одну перемогу у заключних трьох матчах. Найближчу календарну гру рівняни проведуть вже сьомого березня на власному майданчику проти “Львівхолода”.