Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №438 від 04.03.2010p.
23429

#Коротко

“Сузір’я” знову перемагає

Продовжують свої вдалі виступи у підгрупі “А” вищої ліги чемпіонату України баскетболістки рівненського клубу.

У рамках чергового туру вихованки Валерія Жартуна здобули дві важливі перемоги у Тернополі над місцевим клубом “Універ” - 102:53 та 69:55.

Таким чином, за підсумками першого етапу, рівнянки фінішували у турнірній таблиці ліги другими (одразу за столичним “ТІМ-СКУФом”), і потрапили до другого етапу змагань.

Знову невдача

Волейбольний клуб “Регіна” у рамках другого етапу чемпіонату України серед команд вищої ліги у Вінниці двічі поступився “Медуніверситету” - 0:3 (19:25, 18:25, 17:25) та 2:3 (17:25, 25:18, 26:24, 13:25, 10:15).

Наступні матчі “Регіна” проведе вже найближчого уїк-енду вдома проти євпаторійської “Керкінітіди”.

Спіткнулися на “Університеті”

Гандбольний клуб “Рівне” суттєво ускладнив собі завдання завоювати перше місце у турнірній таблиці вищої ліги чемпіонату України.

Поступившись у першій грі столичному “Університету” - 21:23, рівнянки зуміли взяти реванш наступного дня - 21:19.

Наступні календарні матчі першості ГК “Рівне”, що посідає у табелі про ранги третє місце, проведе п’ятого-шостого березня у Хмельницькому.

Визначили найсильніших

Відкритий чемпіонат області з пауерліфтингу серед інвалідів-спортсменів з порушенням ОРА, наслідками ДЦП та вадами зору в останні дні зими пройшов у облцентрі “Інваспорт”.

Перші місця на змаганнях посіли: Любов Чубик (ОРА, вагова категорія до 48 кг), Володимир Бандура(ОРА, категорія до 60 кг), Анастасія Горпиненко(ДЦП, категорія до 48 кг), Роман Омелянчук (ДЦП, категорія до 67,5 кг), Роман Набухотний (вади зору, категорія до 75 кг), Роман Куров (вади зору, категорія до 67,5 кг), Галина Галінська (вади зору, категорія до 60 кг), Ольга Чайковська (вади зору, категорія до 48 кг), Володимир Копитюк (вади зору, категорія 125 кг).