bc.khimik.com.ua

“Пульсар” знову не здивував

Поразок у двох із трьох заключних виїзних поєдинках зазнав рівненський клуб. Підопічні Михайла Переверзія спершу поступилися у Южному “Хіміку”, а згодом, перемагаючи по ходу гри, програли і у Дніпродзержинську.

“Хімік” - БК-93 “Пульсар” - 87:58 (24:14, 19:14, 20:14, 24:16).

Южне: Попов (17 очок, 27 хвилин), Оснач (1, 4), Рябчук (0, 19), Завадський (16, 18), Кольченко (9, 25), Агафонов (10, 30), Ходов (6, 18), Тихонов (2, 5), Кальніченко (11, 22), Гаррісон (12, 20), Прокопенко (3, 8).

Рівне: Гусаківський (2 очки, 11 хвилин), Ковалевський (9, 32), Коваль (0, 23), Коровяков (13, 21), Шелуха (0, 9), Рябінін (6, 28), Полторацький (7, 25), Герасимчук (15, 32), Рєка (6, 16).

Початок матчу в Южному пройшов за рівної боротьби. Проте така гра тривала зовсім недовго. Вже до завершення першого ігрового відрізку поєдинку хіміки перемагали у десять пунктів.

У другій чверті “Хімік” продовжував методично зламувати захисні порядки гостей. Тревіс Гаррісон та Андрій Агафонов успішно діяли у трисекундній зоні, не раз розчаровував суперника і Сергій Попов.

Друга половина стала лише формальністю. “Хімік” продовжив свою переможну ходу, не забуваючи радувати вболівальників красивими, ефектними моментами. Слем-данки різного рівня складності виконували Станіслав Завадський і Тревіс Гаррісон. У четвертій чверті різноманітність красивих атак продовжили демонструвати Андрій Агафонов і Дмитро Ходов.

Варто зазначити, що звітний матч “Пульсар” проводив без основного розігруючого команди - Іллі Шемосюка, який пропустив зустріч через травму.

“Дніпро-Азот” - БК-93 “Пульсар” - 82:71 (19:16, 13:29, 30:15, 20:11).

Дніпродзержинськ: Карім (24 очки, 39 хвилин), Ігнатенко (4, 11), Чигринов (18, 35), Берхін (19, 33), Сокур (6, 34), Абдрахманов (0, 6), Лохманчук (3, 18), Рихлюк (5, 11), Болдаєв (3, 12).

Рівне: Ковалевський (7 очок, 30 хвилин), Шемосюк (2, 33), Коваль (1, 19), Артимович (0, 1), Коровяков (13, 25), Рябінін (0, 9), Полторацький (21, 29), Герасимчук (21, 33), Рєка (6, 19).

Господарі майданчика того дня проводили заключний домашній матч сезону, тож бажання перемогти било через край.

Проте і “пульсарівці” здаватися не збиралися. На стартовий натиск “азотівців” “помаранчеві” відповіли власними результативними діями.

А на старті другої десятихвилинки гравці Михайла Переверзія спершу зрівняли рахунок, а потім вийшли вперед у рахунку. Слід відзначити дії Олексія Полторацького та Віктора Герасимчука, зусиллями яких, багато в чому, і був зумовлений цей ривок “Пульсара”.

Перша половина зустрічі після дальнього кидка В’ячеслава Ковалевського завершилася за рахунку - 45:32 - на користь “помаранчевої” команди.

Друга половина матчу пройшла за іншим сценарієм. Як не намагалися рівняни зберегти здобуту до великої перерви перевагу - Карім та Чигринов, які впіймали справжній кураж, принесли перемогу “Дніпро-Азоту”.

Заключний матч сезону “Пульсар” проведе 29 травня у Львові проти “Політехніки”.