В інтернеті часто вважають, що дітям давати завдання додому вигадав Роберто Невіліс із Венеції. Але жодних фактів, що підтверджують, цьому немає. Американський політик і реформатор освітньої системи 19 століття Хорас Манн першим застосував концепцію сучасного домашнього завдання. Такий елемент навчання щільно увійшов до освітнього середовища та шкільної програми. Хорас побував із візитом у Пруссії, де побачив у студентів Народних шкіл обов’язкові домашні завдання. Їх вигадали з почуття патріотизму, щоб продемонструвати відмінну підготовку молодого покоління, яке навчається навіть у особистий час. Це спонукало Манна використання цієї системи в себе на батьківщині. Поступово, домашні завдання освіти з’явилися по всьому світу.
Чимало винаходів і відкриттів зробили діти. І більшістю дитячих ноу-хау ми користуємось у повсякденні. Здатність мислити оригінально, творчо притаманна малечі, мабуть, від створення світу.
Ваша кішка ніжно торкається вашого обличчя своєю теплою лапою? Ви при цьому відчуваєте розчулення і відчуваєте ніжність до своєї улюблениці й хочете дізнатися, чому вона так робить? Насправді, для таких дій у кішки є принаймні 5 вагомих причин.
Якщо у вас вдома є собака, то важливо не тільки піклуватися про її харчування та прогулянки, а й уважно стежити за оточенням, в якому він живе. Деякі кімнатні рослини можуть бути смертельно небезпечні для свійських тварин, викликаючи сильні отруєння і навіть загибель. Наведемо три найнебезпечніші види, які найкраще тримати якомога далі від цікавих вихованців.
Деякі породи кішок мають особливі фізіологічні потреби, і неправильне харчування може скоротити їх тривалість життя. За словами ветеринарів, є породи, які особливо схильні до ризику розвитку захворювань при незбалансованому або невідповідному раціоні. Якщо не зважати на особливості їх харчування, такі кішки можуть прожити менше 5 років. Ось три популярні породи, що вимагають особливої уваги до свого харчування.
Помічали, як собаки закопують кістки чи іншу їжу в землю? Досвідчених собаківників така поведінка чотирилапих не дивує, а новачків – так. Чому собаки так чинять? За словами експертів, ця поширена поведінка у собак і не свідчить про нестачу виховання тварини.
«Не один пуд солі з’їли вдвох» – всім знайома приказка. Сіль вже так давно з нами, що міцно увійшла не тільки до нашого раціону, а й до самого нашого життя. Але про таку приказку: «На випрошеній солі супу не звариш», – мало хто чув.
Деякі з нас звикли доглядати волосся не як належить, а інтуїтивно. Що нерідко призводить до поганої якості локонів, жахливої форми зачіски або кінчиків, що січуться.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється