Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №575 від 02.11.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс спорту

Чемпіонат області з футболу

Перша ліга

Доля золота визначиться у заключному турі 20 тур. 24 жовтня. “ОДЕК” (Оржів) - “Славія” (Рівне) - 1:0 (0:0). Гол: Скляр (90+3).

У Рівненському обласному чемпіонаті тепер не залишилось команди, яка б не зазнала гіркоти поразок у цьогорічному сезоні. Останнім таким колективом була “Славія”. Центральний матч другого кола в Оржеві закінчився драматичною розв’язкою. Господарі мали велику ігрову перевагу, і здобули три очки заслужено, але добре, що не забили більше, і гірко, що забили на 90+3 хвилині, може пропустили б раніше, не так було б шкода. “ОДЕК” зіграв до фінального свистка і Євген Скляр забив єдиний та переможний гол. Все вирішив його влучний удар головою. “Славісти” залишили Євгена на дальній стійці після подачі кутового удару в компенсований арбітром час і він просто не міг не скористатися нагодою.

Перемога дозволила “ОДЕКу” зрівнятися з головним конкурентом у боротьбі за чемпіонство за очками, і тепер у двох заключних турах доведеться з’ясовувати, хто приміряє обласну чемпіонську корону, а хто стане володарем срібла.

Друга ліга

Першість із двома невідомими

20 тур. 20 жовтня. “Водник” - “Горинь” - 4:0, “Факел” - “Малинськ” - 0:4, “Смига” - “Случ” - 1:4.

21 жовтня. “Полісся” - ФК “Млинів” - 1:2, “Сокіл-2” - “Калина” - 4:0.

25 жовтня. ФК “Вельбівне” - “КОЛІСП” (Костопіль) - 1:0.

21 тур. 24 жовтня. “Горинь” - “КОЛІСП” (Костопіль) - 0:0.

27 жовтня. “Случ” (Березне) - “Сокіл-2” (Садове) - 1:1, ФК “Вельбівне” - ФК “Смига” - 6:2, ФК “Малинськ” - “Полісся” (Рокитне) - 5:1.

28 жовтня. “Калина” (Бугрин) - “Факел” (Оржів) - 3:0 (технічна поразка), ФК “Млинів” - “Водник” (Рівне) - 2:1.

Поразка “Калини” в гощанському дербі у Садовому ще більш загострила боротьбу за бронзу, натомість дозволивши “Случу”, завдяки перемозі у Смизі ще більш наблизитися до срібних медалей. Теоретично березнівчан, уразі перемоги в заключному матчі і, відповідно, поразки “Случа”, можуть обійти лише вельбівчани. У двадцятому турі вельбівчани з мінімальним рахунком перемогли “КОЛІСП”, а рокитнівчани в рідних стінах мінімально поступилися млинівчанам. Окрім цих матчів, Малинськ в Оржеві без проблем у суху - 4:0, розібрався з “Факелом”, а “Водник” у Рівному з аналогічним рахунком залишив із носом “Горинь”.

21 тур розпочався нульовою нічиєю в Дубровиці. Також унічию закінчилася гра між претендентами на нагороди “Случем” і “Соклом-2”. Якщо перших нічия цілком влаштовувала, то других вона позбавила надій на медалі. Тепер для заповітного здобуття срібла березнівчанам у заключному матчі в Оржеві з “Факелом” достатньо здобути очко, щоб зняти всі зазіхання вельбівчан і не очікувати їхнього результату гри з Садового. Вельбівчани розгромили дома смижан, залишивши таким чином питання з розподілом срібла і бронзи на заключний тур. Також розгромом закінчилася гра в Малинську, позбавивши навіть теоретичних шансів рокитнівчан на призове місце. А ось технічна перемога бугринців і мінімальна млинівчан ще залишає обом надію на бронзу, але для цього, відповідно, першим потрібно перемагати в Рокитному, а другим - у Млинові в зустрічі з переможцем першості ФК “Малинськ” і чекати, що вельбівчани програють “Соколу-2”. Отже, на срібло лише два претенденти: “Случ” і ФК “Вельбівно”, вони також є головними претендентами на бронзу, в разі невдачі. Окрім них, на бронзу лише в разі боротьби з вельбівчанами зазіхають млинівчани і бугринці, отже, заключний тур наступних вихідних назве останніх двох невідомих.

02.11.2012Спорт підготував Юрій РАЧКОВСЬКИЙ


Переглядів: 1284

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 13.02.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27418)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24282)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (22057)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21424)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (21394)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (21215)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (21161)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (20932)
• Живи до ста! [965] (20906)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (20537)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (20183)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20182)
• Допомога під час карантину [967] (17216)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16676)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16531)
• Бюджет і ми… [965] (16220)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16180)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (15959)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1037)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (725)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (719)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (202)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (199)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (191)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (124)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (72)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (51)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (42)
• «Сердечні» булочки (36)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"