Кому не варто йти до сауни
Сауна протипоказана при застудних захворюваннях, які супроводжуються підвищеною температурою, при загостренні хронічних хвороб, важких вегетативних розладах, тромбофлебіті, гіпертонії, епілепсії. Не бажано йти до лазні вагітним жінкам та людям із хворим серцем і нирками.
Правила поведінки у лазні
Перш ніж іти до лазні, спеціалісти радять підготувати свій організм. До сауни не варто йти відразу після прийому їжі, звісно, слід утриматися від алкогольних напоїв. Щоб очистити клітини від накопичених шлаків, приготуйте собі чай із лікарських трав або заваріть зелений чай із лимоном. Для тих, хто хоче схуднути, підійде склянка чаю із квіток каркаде.
Перед тим, як зайти до парильні, обов’язково постійте під душем. Спеціалісти радять митися без мила, щоб уникнути пересихання верхнього шару шкіри. Не варто відразу випробовувати свій організм і лягати на верхню полицю у парильні. Спочатку краще полежати хвилин п’ять на нижній полиці, щоб тіло трохи прогрілося при невисокій температурі. Судини шкіри поступово розширяться, почнеться потовиділення.
У парильні не варто робити різких рухів: якщо стрімко встати, ви ризикуєте на мить втратити рівновагу і впасти. Коли ж вийдете з парильні, не лягайте відразу відпочивати, походіть кілька хвилин. Перед тим, як знову зайти до парильні, відпочиньте хвилин 20. І перебувати там краще не більше десяти хвилин. А любителі “гострих” відчуттів одразу можуть пірнути до басейну з холодною водою.
Останнім часом модною стала біосауна. Вона схожа на великий надутий мішок з отворами для голови та рук, усередині якого з чотирьох віконець виходить сухе повітря з температурою 45 градусів, а з двох - пара. Після 20-хвилинного перебування в біосауні тіло прогрівається настільки, що під час відпочинку через шкіру виділяється до 1,5 літра поту.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |