Незабаром у парку культури та відпочинку ім.Шевченка з’явиться більше 110-ти нових смітників. Перші смітники рівняни зможуть побачити вже на святі “До парку на Покрову”, яке відбудеться 17 жовтня 2010 року.
За словами директора ДКП “Міське об’єднання парків культури та відпочинку м.Рівне” Тараса МАКСИМЕНКА, це повністю вирішить проблему ємностей для сміття в усьому парку.
Закупити смітники стало можливим за рахунок коштів Міського фонду охорони навколишнього природного середовища, де передбачені ще й гроші на встановлення меж парку. Усе це планують закінчити до кінця цього року.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється