Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №470 від 21.10.2010p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Новини Рівне
QRcode

#Репортаж

Перший візит Гаранта на Рівненщину

Перший візит Гаранта на Рівненщину

За декілька годин перебування на Рівненщині Віктор Янукович відкрив дорогу, транспортну розв’язку та фізіотерапевтичний корпус. 19 жовтня у Рівненську область прибув Президент України. Перший візит Віктора Януковича як глави держави сприймали по-різному: для декого це стало святом, для інших - поганою новиною, однак у будь-якому випадку це подія, яка потребує уваги громадськості.

Візит глави держави розпочався з відкриття ділянки відремонтованої дороги Київ-Чоп та новозбудованої транспортної розв’язки. При цьому неодноразово підкреслювалося, що сьогодні в експлуатацію вводиться близько 190 км дороги, а до кінця року буде на 90 км більше.

- Більше 1600 будівельників вклали свою працю, розум та серце у цю українську дорогу. За що я їм щиро дякую. Вже наближається Євро-2012 - та подія, яка дасть нам можливість влитися в європейську сім’ю… І коли наші гості їхатимуть цими дорогами, вони зрозуміють, що держава, яка здатна їх побудувати, має майбутнє”, - сказав Президент.

Як додав голова Рівненської ОДА Василь БЕРТАШ, європейські дороги є необхідною складовою економічного та туристичного розвитку Рівненщини, а транспортна розв’язка підвищить безпеку руху, адже донині статистика аварій на цьому перетині шляхів була сумною (упродовж 2000-2008 років сталося 74 ДТП).

Не залишив Президент поза увагою і відкриття фізіотерапевтичного корпусу Клеванського обласного госпіталю ветеранів війни, оснащеного сучасними медичними новинками: сауною, басейном, фітобаром, кабінетом психоемоційного розвантаження та відділенням лікувальної фізкультури. Це стало справжнім подарунком у Рік ветерана. Нововідкритий фізіотерапевтичний корпус підсилить 7 стаціонарних відділень госпіталю, які розраховані на 280 ліжок. До речі, 15 ветеранам Великої Вітчизняної війни Президент вручив ключі та документи на автомобілі.

Василь Берташ ознайомив главу держави з реалізацією Програми економічних реформ на Рівненщині. Відкриваючи засідання Регіонального комітету з економічних реформ, губернатор акцентував увагу на тому, що Програма, яку ініціював Президент, потребує скоординованих спільних дій центральних та місцевих органів влади. “Необхідно говорити про те, що ми робимо зараз і як будемо діяти у найближчій перспективі”, - зауважив Василь Берташ та зазначив, що зараз Рівненщина має соціально-економічну та суспільно-політичну стабільність.

За підсумками дев’яти місяців приріст промислового виробництва становить понад 26 відсотків. Забезпечено стабільне зростання в аграрному секторі, активізовано інвестиційну діяльність. Приріст обсягу інвестицій в основний капітал області становить 7 відсотків. За цим показником Рівненщина входить до чільної п’ятірки регіонів України.

Також на засіданні був презентований проект відзначення 450-річчя Пересопницького Євангелія. Це, за словами заступника голови Рівненської ОДА Олексія ГУБАНОВА, унікальна нагода привернути увагу до Рівненщини, де і була написана Першокнига. Головною подією святкування має стати урочисте завершення піврічного марафону з написання всім українським світом літературного перекладу Пересопницького Євангелія. Відомі українці в усіх куточках світу власноруч напишуть кілька рядків з мовних редакцій Першокниги. Після цього рукописи урочисто з’єднають в унікальну Книгу і надалі зберігатимуть у Пересопниці. Відвідувачі зможуть долучитися до її написання, а їхні імена поповнюватимуть перелік “співавторів”.

Крім цього у Пересопниці створять постійно діючу археологічну експедицію, до якої запросять науковців, студентів, школярів і навіть туристів.

21.10.2010Дмитро ГУБАНОВ


Переглядів: 640

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 26.02.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27791)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24394)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (22573)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21918)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (21902)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (21719)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (21681)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (21448)
• Живи до ста! [965] (21416)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (21043)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (20700)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20243)
• Допомога під час карантину [967] (17262)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16743)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16577)
• Бюджет і ми… [965] (16264)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16230)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16007)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1186)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (889)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (790)
• Яблучні млинці (592)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (461)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (305)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (288)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (277)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (225)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (178)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (167)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (154)
• «Сердечні» булочки (153)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (131)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"