Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №472 від 28.10.2010p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2025p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Квітень 2025p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#З перших уст

Світлана БОГАТИРЧУК-КРИВКО: “Я несу відповідальність за кожного у своїй команді”

Світлана БОГАТИРЧУК-КРИВКО: “Я несу відповідальність за кожного у своїй команді”

Сьогодні Ви знову стоїте перед вибором. Від вас сьогодні залежить, яким буде наступна міська рада, а відтак - яким буде наше місто наступних декілька років. Ви вже не раз засвідчували мені свою підтримку і я дуже ціную вашу довіру. Саме тому, до формування команди, з якою ми виходимо на ці вибори, я підходила з відчуттям відповідальності перед Вами.

До команди Народної Партії долучилися не просто професіонали, а патріоти свого міста. Їхній патріотизм виражається не у словах та гучних промовах, а у щоденній праці на благо рідного міста. Наша команда, це не закритий клуб чиновників та бізнесменів. У ній представлені фактично всі верстви населення. Серед нас управлінці-професіонали з багаторічним стажем роботи.

Степан ЗАГИНЕЙ вже багато років очолює підприємство “Рівнеавтоелектротранс”, який ще називають тролейбусним парком. Щодня, завдяки роботі цього підприємства, тисячі з Вас мають можливість дістатися на роботу чи у справах.

Далеко за межами Рівного відома професійність працівників асоціації “Компанії “Експерт-Рівне”, яку створила і очолює Людмила ТУРОВСЬКА. Сильна, авторитетна і принципова людина, гарний спеціаліст, яка вміє організувати себе і навколо себе.

Є вислів: “Вчитель - це професія від Бога, все решта - від вчителя”. У нашій команді - одні з кращих представників освітян міста: директор економіко-правового ліцею Світлана АЛЄКСЄЄВИЧ, директор Рівненського коледжу економіки та бізнесу Василь РОМАНЧУК, радник ректора університету “Україна” Олександр ПРОЦЮК, завідуюча дитячого садка №52 - Світлана СТАСЮК.

З нами йдуть лікарі: завідувач ЛОР-відділення міської лікарні Петро ТАРАСЮК, лікар-дерматолог Тетяна БОБИЛЬОВА.

Ми зібрали разом в одну команду професіоналів комунальної галузі - Ярослава САХНЮКА, Миколу ТАРАСЮКА, представників малого та середнього бізнесу - президента спідвейного клубу “Каскад” Сергія ДЕМ’ЯНКОВА і Жанну НАЗАРУК.

У наших лавах: держслужбовці Микола НІМЧУК (начальник управління Пенсійного фонду) та Святослав СТЕЛЬМАЩУК (державний інспектор з охорони земель), виробничники Василь ПТАЩУК (начальник управління ВАТ “Рівнеазот”) та Олександр ТКАЧУК (директор “Техмашсервіс”).

Але особливе місце у нашій команді займає молодь. Антон СВІНЦІЦЬКИЙ - голова РО ВМГО “Народний альянс молоді”, Назарій ПОЛІЩУК - голова РО ВМГО “Українська Студентська Спілка”, Юрій СТРІЛЬЧУК - голова обласного осередку “Спілка Молодих Політологів України”, Андрій ТУРЧЕНЮК - голова первинної профспілкової організації студентів РДГУ, Владислав СТЕПАНЕЦЬ - кореспондент “Радіо Трек”. Вони - наше майбутнє, це ті, хто керуватимуть нашим містом, областю, країною завтра. У них вдосталь нових креативних ідей щодо майбутнього нашого міста!

Знаю, ті хто йдуть зі мною поруч - гідні люди. У нас є досвід, і ми вже не раз доводили, що тримаємо дане вам слово, вміємо працювати і виправдаємо вашу довіру.

Та й не може бути інакше, ми ж з вами живемо в одному місті. Ми з вами - одна команда.

Народна партія №2 у виборчому списку партій до Рівненської міської ради

28.10.2010З повагою, Світлана БОГАТИРЧУК-КРИВКО, голова міської організації Народної партії


Переглядів: 1111

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1216 від 16.04.2025p.
¤ 
Кличко обговорив з представниками дипмісій 38 держав подальшу допомогу Україні та реалізацію міжнародних проєктів

Кличко обговорив з представниками дипмісій 38 держав подальшу допомогу Україні та реалізацію міжнародних проєктів

Мер Києва Віталій Кличко провів зустріч з представниками дипломатичних місій 38 країн світу

Йшлося про подальшу допомогу Україні та участь іноземних інвесторів у реалізації великих проєктів. Про це Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі...





Найпопулярніші статті:

• Розшифровка аналізу крові: [841] (23027)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (18936)
• Допомога під час карантину [967] (16085)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (15893)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (15590)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (15503)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (15424)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (15365)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (15357)
• Живи до ста! [965] (15296)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (15233)
• Бюджет і ми… [965] (15194)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (15088)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (15078)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (14912)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (14859)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (14673)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (14549)

ТОП-15 свіжого номера:

• Кличко відвідав 7 бригад на Донбасі та Харківщині та передав допомогу від громади Києва (452)
• Чи буде вода в кранах у рівнян? (78)
• Кличко обговорив з представниками дипмісій 38 держав подальшу допомогу Україні та реалізацію міжнародних проєктів (50)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2025 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"