QRcode

#Футзал

Вольова перемога над головним конкурентом

ЛТК - Кардинал-Рівне - 4:1

Шоста за сезон зустріч “ЛТК” і “Кардинал-Рівне” мала серйозне значення для обох команд, оскільки суперники ведуть боротьбу за п’ятий рядок чемпіонату. І нехай в Екстра-лізі це всього лише передостаннє місце таблиці серед решти клубів, завершувати турнір на останньому місці напевно не хотіли ні луганчани, ні гості.

“Кардинал-Рівне” добирався до Луганська автобусом, прибувши пізно ввечері напередодні гри. Делегація рівненської команди налічувала всього десять чоловік: два воротарі, сім польових виконавців на чолі з віце-президент клубу Михайлом Кондратюком. Як бачимо, не прибули на гру: Танський, Бондар, Когут і граючий головний тренер Сергій Піддубний. Як повідомив після матчу віце-президентом “Кардиналу-Рівне”, причина кадрового дефіциту - хвороба цих футболістів. Роман Ковальчик, навпаки, вперше за останні поєдинки міг розраховувати на абсолютно всіх гравців команди - у “ЛТК” сьогодні не було ні дискваліфікації, ні травм.

Гості почали матч трохи активніше луганчан, досить впевнено вибудовуючи атаки, але завершуючи їх не кращими ударами. “ЛТК” відповідала далекими пострілами, з якими насилу справлявся Пітула: після потужного удару Разуванова зі штрафного воротар “Кардинала” забрав м’яч тільки з другої спроби, а з фірмовим ударом Рося голкіпер впорався тільки в кидку. У рівнян відзначаємо удар з лівого флангу від Маринюка, який забив луганчанам п’ять голів у кубковому протистоянні - на цей раз м’яч влучив у зовнішній бік стійки.

У середині тайму “Кардинал-Рівне” взяв планований тайм-аут, головною метою якого було зберегти командні сили. Але пауза більше допомогла гравцям “ЛТК”, які після відновлення гри буквально обрушилися шквалом атак на ворота Пітули. Кращі можливості забити були у Шурака, який, вискочивши один в один з голкіпером, не зумів його переграти, а також у Литвинова, завершував прохід правим флангом найпотужнішим ударом у ближній кут - Пітула відбив м’яч на кутовий. Останні п’ять хвилин тайму місце у воротах у “Кардинала-Рівне” займав Денюжкін, на м’ячі своєї команди підключатися до атак п’ятим польовим. Велику частину часу гості просто катали м’яча, навіть не плануючи атакувати, і, таким чином, знову-таки економили сили. Однак, буквально за півсекунди до свистка на перерву, Денюжкін несподівано пробив з правого флангу, і м’яч влетів у сітку воріт Сухомлинова - 0:1.

Настільки несподівана кінцівка першого тайму, напевно, призвела до серйозної розмови в роздягальні “ЛТК”, і на другу половину зустрічі луганчани вийшли з ще більшим настроєм. У ворота “Кардинала-Рівне” повернувся Пітула, якому знову доводилося демонструвати майстерність, відбиваючи небезпечні удари господарів. Епізодично в атаку ходили і гості, проте перевага підопічних Романа Ковальчика все ж була беззаперечною.

Спочатку Разуванов після передачі з кутового від Шурака потужно пробив здалеку - 1:1. Після цього Литвинов заробив штрафний удар, і Рось прямим ударом з 15-ти метрів вивів “ЛТК” вперед - 2:1. Між голами луганчани могли забити і ще, але Стрілець і Кузь не реалізували вихід “два в одного”.

Програючи, “Кардинал-Рівне”, і без того грав з п’ятьма польовими виконавцями, став більше часу проводити в атаці, але луганчани в обороні були надійні - гості завдали лише кілька небезпечних ударів, і Сухомлинов з ними впорався. Більш того, на 38 хвилині голкіпер швидко ввів м’яч в гру, Бессалов зробив передачу по лівому флангу Кузю, який пішов від Паршикова і віддав пас Разуванову, в дотик оформив дубль - 3:1.

Гра була зроблена, проте вже на останній хвилині матчу рахунок на табло змінився ще раз. До фінальної сирени “ЛТК” встигла реалізувати чисельну перевагу: Стрілець перехопив передачу гостей з ауту і пробив по порожніх воротах - 4:1.

Луганчани відриваються від “Кардиналу-Рівне” на чотири очки, маючи не тільки гарну можливість фінішувати на п’ятому місці, а й продовжуючи боротися за четвертий рядок.

“ЛТК” - “Кардинал-Рівне” - 4:1.

Голи:Володимир Разуванов, 30, 38, Артем Рось, 32, Олександр Стрілець, 40 - Віталій Денюжкін, 20.

“ЛТК”: Василь Сухомлинов, Олександр Стрілець, Андрій Бурдюг, Артем Рось, Володимир Разуванов, Максим Бессалов, Максим Литвинов, Назарій Цимбаляк, Микита Шпигарь, Тарас Кузь, Тарас Шурак, Ярослав Заворотний.

“Кардинал-Рівне”: Андрій Пітула, (Віталій Денюжкін, 21), Олександр Басич, Андрій Паршиков, Володимир Кручок, Володимир Сондак, Мар’ян Маринюк, Павло Дармовіс, Тарас Пріслупскій.

Попередження: Максим Бессалов, 26.

Вилучення: Олександр Басич, 40 - фол останньої надії.