Новини Рівне
QRcode

#Футзал

На другий тайм рівнянам не вистачило “енергії”

6 грудня. “Єнакієвець” - “Спортлідер+” - 5:2, “ЛТК” (Луганськ) - “Ураган” - 1:3.

“Енергія” (Львів) - “Кардинал-Рівне” (Рівне) - 5:2 (2:2).

“Енергія”: Кардаш - Легчанов, Овсянніков, Д.Бондар, Рогачов, Макаєв, Павленко, Пічкуров, Коваль, Чепорнюк, Якунін, Струк.

“Кардинал-Рівне”: Дєнюжкін, (Гурко) - Басич, О.Бондар, Вершинін, Паршиков, Чернієнко, Танський, Кручок, Ситнік, Маринюк, Дармовіс, Піддубний, Когут.

Голи: Коваль (1, 18), Овсянніков (22), Макаєв (24), Рогачов (40) - Маринюк (12), О.Бондар (20).

Попередження: Д.Бондар (24) - О.Бондар (25), Дармовіс (31), Басич (39).

З перших секунд матчу “енергетики” кинулися на ворота суперника і швидко забили. Сергій Коваль уже на першій хвилині матчу, першим же ударом у ствір воріт, примусив Віталія Дєнюжкіна виймати м’яча з сітки. Граючий тренер “Кардинала” Сергій Піддубний одразу змінив його на Івана Гурка. Пропустивши гол, “Кардинал” захопив ініціативу і почав диктувати свої умови на майданчику. Гра команді з Рівного вдавалася. Моменти біля воріт Володимира Кардаша виникали доволі часто. Піддубний, Когут, Бондар, Чернієнко мали не одну можливість, аби зрівняти рахунок, однак або виручав Кардаш, або “кардиналівці” були не точними. Натомість в “Енергії” були моменти для того, аби розвинути свій успіх. Павленко і Коваль пробивали в Гурка, а Рогачов не влучив у ворота з хорошої позиції. Загалом, у першій половині першого тайму команди створили багато гольових моментів. Така гра не могла не подобатися вболівальникам. Неприємності в господарів розпочалися тоді, коли команди перетнули екватор першого тайму. Спочатку Кардаш, граючи на випередження, головою ледь не зрізав м’яч у власні ворота, а через декілька секунд Піддубний з Маринюком продемонстрували, що можна витиснути з ауту. Перший віддав гостру передачу, а другий підставив ногу - 1:1.

Зважаючи на старання “Кардинала” в атаці, гол виглядав цілком логічним. Мабуть, і “Енергії” він був необхідний для того, аби команда прокинулася. Хоч і команда Миколи Сича дещо оживилася, однак гості також не бажали збавляти оберти. До завершення першого тайму команди ще по разу обмінялися голами. Сергій Коваль за дві з половиною хвилини до завершення першого тайму після діагональної передачі з ауту влучив у дальню праву стійку, від якої м’яч відбившись потрапив у протилежну стійку і лише тоді опинився у сітці воріт - 2:1. До завершення тайму головний тренер гостей Сергій Піддубний вирішив грати з п’ятим польовим гравцем і “Кардиналу” вдалося зрівняти рахунок. Довгий розіграш м’яча на половині суперника завершився передачею з центра Сергія Піддубного на Олександра Бондаря, який ударом метрів із 10-ти зрівняв рахунок, пробивши точно у ближній нижній правий кут - 2:2.

Перерва у матчі явно пішла на користь “Енергії”. Львів’яни з перших секунд другої половини гри заграли агресивно в атаці. Якщо з ударом Рогачова Дєнюжкін впорався, то з пострілом Овсяннікова - ні. Пропустивши свій другий гол у матчі, Віталій Дєнюжкін знову примостився на лаві запасних. У гру повернувся Іван Гурко, який і привіз четвертий гол своїй команді. Пресинг гравців “Енергії” примусив Гурка віддати м’яч Ковалю, після передачі Чернієнка. А вже автор дуплету у ворота рівнян не пошкодував м’яча партнеру і миттєво переадресував його на Макаєва, якому нічого не залишалося, як переправити м’яч у порожні ворота - 4:2. За рахунку 4:2 гра заспокоїлася. Команді Сергія Піддубного уже не вдавалося зламати позиційну оборону “Енергії” і по-справжньому потурбувати Кардаша. На гру з п’ятим польовим гравцем рівняни перейшли за 4 хвилини і 10 секунд до завершення матчу. У чисельній більшості “Кардинал” не мав особливих моментів. Натомість “енергетики” забили ще один гол за чотири секунди до закінчення матчу. Макаєв та Рогачов вийшли удвох проти Олександра Бондаря і, зігравши у стіночку, залишили з носом і Сашка, і Віталія Дєнюжкіна. Гол на свій рахунок записав Євген Рогачов. Хоча енергетики перемогли з рахунком - 5:2, перемога їм далася дуже непросто. Тому “Кардиналу” не повинно бути соромно за поразку, його гра залишила тільки позитивні враження.

Головний тренер “Кардиналу” Сергій ПІДДУБНИЙ:

- Матч проти “Енергії” для нас такий самий, як усі інші. Налаштовувалися на перемогу, нічия також була б пристойним результатом, однак ми програли. Раніше заявляв у своїх інтерв’ю, що матчі з “Енергією” для нас особливі. Утім, з того часу ми уже забрали очки в цієї команди, емоції уже вляглися. Оскільки ми програли з рахунком 2:5, значить усе по ділу. Не можу сказати, що винні воротарі. Програла уся команда. Тепер треба готуватися до наступних матчів і брати свої очки. Загалом, “Енергія” нічим не потішила. Гравці цієї команди майстерніші, аніж у нас. Цьогоріч вони пройшли ігри Кубку УЄФА, чемпіонату світу. Якщо їм дати півшансу, цього достатньо. Вони його використають. Зараз вважаю “Енергії” не вистачає командної гри. Індивідуально гравці сильні, а командна гра, на мою думку, пропала.

Наступний матч рівняни проведуть у Хмельницькому 23 грудня з місцевим “Спортлідером+”.