Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №596 від 29.03.2013p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Новини Рівне
QRcode

#Футзальна конференція

Юрій Веремчук: “Головою АМФУ повинна бути молода, незаангажована, необтяжена минулим людина”

Юрій Веремчук: “Головою АМФУ повинна бути молода, незаангажована, необтяжена минулим людина”

Наближається VI звітно-виборча конференція Асоціації міні-футболу України, яка відбудеться 30 березня 2013 року в Києві. Наразі є три кандидати на посаду президента АМФУ: Сергій Владико, Володимир Братусь і Юрій Сорочик. Рівненську область на конференції представлятимуть три делегати: Юрій Веремчук, Віталій Засморжук і Олег Осуховський. З одним із делегатів, членом ради АМФУ Юрієм Веремчуком зустрівся наш кореспондент і поцікавився його думкою з приводу доленосної події в житті АМФУ.

- Пане Юрію, наближається VI звітно-виборча конференція Асоціації міні-футболу України, напевно, ви вже і з кандидатами визначилися?

- У футзалі я працюю вже не один рік, тому для мене не є секретом те, що за останні роки він суттєво здав свої позиції. На мою думку, основна причина - це те, що АМФУ цілком випустила з-під контролю розвиток у регіонах дитячого, студентського, аматорського футзалу, зосередившись лише на командах першої ліги та вищої (Екстра-ліги). Але, натомість, хотіли керувати всім і вся. Президенти клубів, які утримували команди, з цим не погоджувалися, і тому закономірно виникло питання створення професійного об’єднання клубів, що вилилося, як відомо, у створення Екстра-ліги.

- Якими, вважаєте, повинні бути першочергові завдання нового керівництва АМФУ і що потрібно змінити безпосередньо в його роботі?

- Основною задачею нового керівництва АМФУ - є необхідність цілком взяти під свій контроль і очолити розвиток футзалу в Україні, починаючи від дитячих, студентських, аматорських, напівпрофесійних і закінчуючи професійними командами. А зараз виходить так, що футзал розвивається сам по собі в кожному регіоні, тобто, спекли собі пиріг і самі його ділять. Усіх все влаштовує, а всі турніри перетворилися на такий собі спосіб заробляння грошей. Тому наразі виникло досить багато запитань… Особливу увагу хотів би звернути на розвиток дитячо-юнацького футзалу.

- Пане Юрію, ви довгий час проводили матчі в якості арбітра, а згодом й інспектора футзальних змагань. Напевно, ці питання для вас є найбільш близькими і болючими, тому, можливо, додасте декілька слів про саму систему роботи комісії арбітрів?

- Комісія арбітрів має бути незалежною і входити до комітету арбітрів великого футболу. В її роботу жодним чином не повинні втручатися керівні органи АМФУ, а очолювати її слід людині з беззаперечним авторитетом. Окрім того, повинен бути куратор у кожному регіоні України, який вестиме роботу з виявлення всіх молодих перспективних арбітрів, проводитиме навчальні семінари і рекомендуватиме їх для проведення ігор серед команд другої, першої ліги і т.д.

- І все ж таки, повернімося до питання про кандидатів на посаду голови АМФУ. Кого із них ви підтримуєте і, якщо можна, чому?

- Я схиляюся до того, що головою АМФУ повинна бути молода, незаангажована, необтяжена минулим людина. Люди з минулим багажем, на мою думку, вже не скерують Асоціацію в русло новизни, не дадуть поштовху просуванню вперед розвитку футзалу.

- Якщо правильно вас зрозумів, ви, пане Юрію, підтримуєте кандидатуру Сергія Владики? У чому вбачаєте переваги цього кандидата над іншими претендентами?

- Так, я справді підтримую Сергія Владику! Він молодий, амбіційний, згідний працювати на постійній основі, має досвід у менеджменті, підприємництві та в організації турнірів з футзалу високого рівня. Сергій Владико бачить нові шляхи розвитку футзалу. Людина самодостатня, яка виявила бажання очолити АМФУ і кидає собі новий виклик. Сподіваюся, що він підбере нову команду, навколо якої і буде згуртована вся робота Асоціації.

29.03.2013


Переглядів: 1685

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 18.02.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27609)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24347)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (22366)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21723)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (21701)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (21521)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (21475)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (21237)
• Живи до ста! [965] (21210)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (20840)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (20493)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20207)
• Допомога під час карантину [967] (17242)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16714)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16555)
• Бюджет і ми… [965] (16247)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16205)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (15986)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1122)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (820)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (767)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (431)
• Яблучні млинці (400)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (287)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (254)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (246)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (160)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (143)
• «Сердечні» булочки (130)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (116)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (111)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"