Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №682 від 13.11.2014p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Прес-конференція

Резонансне вбивство на Рівненщині – підозрюваного визначено

Резонансне вбивство на Рівненщині – підозрюваного визначено

Подія, що сталася на початку цього тижня, в черговий раз “прославила” Рівненщину на всю Україну. Під час полювання загинула 24-річна жінка.

Місцина, де сталася трагедія, вже відзначалася подіб­ними кількома випадками – кажуть місцеві мешканці. За їх словами, під час полювальних сезонів туди з’їжджаються “круті”, ведуть себе не досить чемно. Проте жоден з випадків не набув такого розголосу, як цей. Причина тут проста – як повідом­лялося в електронних ЗМІ, із вбивством пов’язане ім’я Юрія Міркова - співвласника парк-готелю “Швейцарія”. Чоловік, повідомляють ЗМІ, є двоюрідним братом і партнером по бізнесу екс-зятя Віктора Ющенка - Олексія Хахльова.

Одразу після трагедії в засобах масової інформації почали поширюватися різноманітні чутки стосовно її версій. Офіційне повідомлення від правоохоронців було лаконічним – проводиться розслідування. Подробиці в міліції обіцяли оприлюднити пізніше.

Наступного дня прес-конференцію з цього та інших приводів провів перший заступник начальника УМВС України в Рівненській області Іван Лішневець. Правоохоронець не був багатослівним. За його словами, трагедія сталася на полюванні – в районі села Зоря на кордоні Рівненського та Млинівського районів. Підозрюваний вже визнав свою вину. Йому вже оголошено про підозру. Інкримінується стаття КК України, в якій йдеться про вбивство з необережності. Підозрюваний визнає свою вину і активно співпрацює зі слідством.

- Єдине, що можу сказати – під час полювання стався нещасний випадок. Це пов’язано з неналежною організацією і поводженням під час полювання. Тобто про навмисне вбивство тут не йдеться, а йдеться про вбивство з необережності. Учасники полювання не дотрималися правил поведінки, і це мало такі трагічні наслідки, - зазначив Іван Лішневець.

На запитання журналістів, чи тим підозрюваним є Юрій Мірков, Іван Лішневець не відповів, але з його вуст не прозвучало й заперечення.

Залишилося без відповіді й запитання про те, чи були учасники події тверезими. Щоправда, організатор прес-конференції запевнив, що освічення з цього питання проведені.

Однозначно було сказано, що потерпіла отримала вогнепальне поранення в район правого плеча, у неї була перебита артерія, мала місце велика втрата крові і дорогою до лікарні молода жінка померла.

…Стрільця, який поранив трьох людей, ще шукають

Коли в першій історії правоохоронцям вже зрозумілі певні обставини, хоча про них вони, посилаючись на таємницю слідства, не кажуть, то в другій, також не менш резонансній, вони ще інформації не мають. Принаймні так було на час проведення прес-конференції з Іваном Лішневцем і на момент підготовки номера до друку.

Подія трапилася в селі Бичаль Костопільського району. Тут також пролунав постріл. Постраждали троє перехожих. Хвала Богові, люди залишилися живими.

Стосовно цієї стрілянини також поширювалися різноманітні чутки. За однією з версій, в невідомого чоловіка біля сільського магазину виник конфлікт з місцевим населенням. Він поїхав з місця, але згодом повернувся туди вже не сам, а з іншими людьми. Побачивши це, селяни озброїлися штахетами. Чоловік витягнув з автомобіля рушницю. У людей стріляти не став, а поцілив у землю. Кулі рикошетом поранили трьох перехожих, які випадково проходили поруч.

На переконання Івана Лішневця, конфлікт, що закінчився стріляниною, виник на ґрунті неприязних відносин.

- Проста причина – людська нетерпимість. Можливо, це пов’язано з тим, що взагалі відбувається в країні. Люди часом переходять межу і створюють умови для виникнення конфлікту, – зазначив Іван Лішневець.

За фактом хуліганства відкрито кримінальне провадження.

13.11.2014Ярослав Тарасенко


Переглядів: 1570

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 29.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...

¤ 
ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

Автопригода сталася вчора, 15 квітня, близько 20 години на вулиці Соборній.

...

¤ 
Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Програма «Доступні ліки» продовжує розширювати доступ до медикаментів для жителів області. Отримати необхідні препарати можна одразу у трьох форматах.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (30131)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24849)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24673)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (24031)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (24015)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23886)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23807)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23644)
• Живи до ста! [965] (23496)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (23150)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22794)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20619)
• Допомога під час карантину [967] (17565)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17151)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16838)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16540)
• Бюджет і ми… [965] (16512)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16265)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1943)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1716)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1667)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1116)
• Яблучні млинці (937)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (834)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (724)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (692)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (633)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (627)
• Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості (567)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (558)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (527)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (515)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (504)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"