Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №684 від 27.11.2014p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Товар на кордоні

ГМО виявили рівненські митники

Працівники Рівненської митниці виявили факт переміщення через митний кордон України товарів, які містили генетично модифіковані організми (ГМО).

Встановлено, що на виконання зовнішньоекономічного договору поставки на митну територію України для одного з ТОВ з усіма необхідними супровідними документами ввезено товар “Продукт для годівлі тварин: “Комбімілк-1, замінник цільного молока””, (далі – товар) у кількості 15 тонн, загальною вартістю 16200 євро (понад 290,4 тис. грн. за курсом НБУ на день переміщення через митний кордон України). В Рівненську митницю, для цілей митного оформлення товару, було подано в електронному вигляді митну декларацію. Вказаний товар було піддано експертному дослідженню у Державному підприємстві “Укрметртестстандарт”. Згідно Протоколу випробувань, у пробі товару “Замінник цільного молока “Комбімілк-1”, виявлено генетично модифіковану дезоксирибонуклеїнову кислоту (ДНК) сої. Вміст генетично модифікованої ДНК сої, визначеної за цільовою послідовністю GTS 40-3-2, становить більше 5%.

Таким чином, відповідальною особою за видачу Сертифіката Якості Комбімілк-1, Замінник цільного молока до партії та Гарантійного листа (додаток до ветеринарного сертифікату), громадянином Німеччини всупереч статті 16 Закону України “Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів” вчинено дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, надавши митниці як підставу для переміщення товару документи, які містять неправдиві відомості щодо наявності в товарі генетично модифікованих організмів, а саме: Сертифіката Якості Комбімілк-1, Замінник цільного молока до партії та Гарантійного листа (додаток до ветеринарного сертифікату). За цим фактом тривають передбачені законодавством процесуальні дії.

27.11.2014


Переглядів: 1515

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 16.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...

¤ 
ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

Автопригода сталася вчора, 15 квітня, близько 20 години на вулиці Соборній.

...

¤ 
Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Програма «Доступні ліки» продовжує розширювати доступ до медикаментів для жителів області. Отримати необхідні препарати можна одразу у трьох форматах.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (29571)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24755)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24214)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (23553)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (23549)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23400)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23355)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23163)
• Живи до ста! [965] (23046)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (22694)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22339)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20525)
• Допомога під час карантину [967] (17501)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17035)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16782)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16477)
• Бюджет і ми… [965] (16458)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16207)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1875)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1639)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1522)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1046)
• Яблучні млинці (857)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (758)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (658)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (611)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (559)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (556)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (479)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (448)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (442)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (438)
• «Сердечні» булочки (395)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"