Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №692 від 02.02.2015p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Новини Рівне
QRcode

#Будьте здорові

Годинник Вашого здоров’я

Годинник Вашого здоров’я

Уважне ставлення до свого здоров’я під час робочого дня у відповідності з біологічною активністю органів, які мають схильність до якогось захворювання, дозволить уникнути наслідків стресу і надмірних навантажень. Час лікує, якщо враховувати особливості свого організму.

7-9 година – активність шлунку. Ранок потрібно починати зі сніданку з різноманітних каш, а також страв з овочів і фруктів, а ось від жирної, калорійної їжі краще відмовитись.

Обмінні процеси в тканинах ще сповільнені, тому на обличчі можуть бути набряки, їх можна зняти легким масажем.

Уникати фізичних навантажень, позаяк вірогідність серцевих нападів на 70% вища, ніж в інший час доби.

Ранкова цигарка в найбільшій мірі звужує кровоносні судини.

9-11 година – активність селезінки та підшлункової залози. Ситний сніданок після 9 години обтяжує шлунок і викликає почуття втомленості, тому що шлунок відпочиває. В цей період небажано вживати солодощі, оскільки при підвищенні цукру підшлункова залоза починає активно працювати щоб знизити його, і з’являється знесилення, а відчуття голоду притупляється лише на короткий термін.

Активна робота селезінки сприяє боротьбі з інфекціями, оскільки виробляється велика кількість кров’яних кульок, незамінних помічників у самолікуванні.

Добре працює пам’ять. Мінімальна дія рентгенівського опромінення.

Активізуються обмін речовин і захисні функції шкіри, тому корисно наносити косметичні засоби, які оберігають її від втрати вологи і надмірної дії ультрафіолетового проміння.

11-13 година – активність серця. В цій фазі намагайтеся не перевтомлюйте організм фізичними навантаженнями. Мозок працює найбільш продуктивно – найкращий час для прийняття важливих рішень, інтелектуальної діяльності та ділових переговорів.

13-15 година – активність тонкого кишківника. Серцева діяльність і обмінні процеси сповільнюються, ослаблюються захисні властивості організму, активно працює тонкий кишківник, який несе основне навантаження в процес травлення. Найкращий час для обіду, найкраще перетравлюється і засвоюється білкова їжа.

В організмі мало статистичної енергії, і з волоссям легко проводити різні маніпуляції, наприклад можна сходити в перукарню.

15-17 година – активність сечового міхура. О 16 годині не шкідливо їсти щось солодке – саме в цей час підшлункова залоза виробляє найбільшу кількість інсуліну, який знижує рівень цукру в крові. В цей час і до 19 години бажано багато пити, особливо напої, які корисні для видільної системи, коли активну фазу сечового міхура змінює фаза нирок.

Працює довготривала пам’ять: можна згадати забуте і добре запам’ятати потрібне. Висока ефективність фізичних навантажень і фітнесу – спортсмени можуть досягати високих результатів.

17-19 година – активність нирок. Гарний час для вечері. Але не варто їсти м’ясо і жирну їжу – вона довго перетравлюється і дає додаткове навантаження на печінку та жовчний міхур.

Шкіра найбільш чутлива до косметологічних процедур, варто робити маски, пілінг та ліфтинг – всі нанесені на шкіру речовини йдуть на користь.

О 18 годині печінка відноситься терпляче до алкогольний напоїв.

19-21 година - активний кровообіг. Травні ферменти після 20 години практично не виробляються, важка їжа не перетравлюється і залишається в шлунку на всю ніч, тому корисно з’їсти небагато фруктів. Після 19 години краще менше пити, особливо перед сном. Какао і молоко особливо шкідливі, приносять більше шкоди, ніж користі, адже нирки не встигають їх переробити.

О восьмій годині вечора краще не зважуватись, аби уникнути засмучення. Адже саме в цей час доби показник ваги буде максимальним.

З цього часу не має бути викурено ні однієї цигарки, аж до ранку – організму дуже важко розкладати нікотин.

21-23 година – загальна акумуляція енергії. Знижується активність усіх процесів в організмі.

23-1-ша година – активність жовчного міхура. В цей період спостерігається зниження розумових здібностей і концентрація уваги, тому будь-яке навчання неефективне. Робота у нічну зміну особливо небезпечна для тих, у кого проблеми з жовчним міхуром і печінкою, так як обидва органи не мають можливості розслабитись і мають велике навантаження.

1-3 година – активність печінки. Печінка відновлюється і очищає організм тільки під час нічного сну. В цей час доби не лише сильно знижується працездатність людини, а й послаблюється зір, важко розрізняти кольори. Не варто сідати за кермо автомобіля з 2 до 4 години ранку.

О 2 годині тіло виключно чуттєве до холоду – більшість людей мерзнуть.

У тих хто не спить, можливий стан пригнічення. О 3 годині душевний настрій досягає самої найнижчої точки. Люди схильні до депресії.

Нікотин і алкоголь особливо шкідливі між 1 та 5 годиною.

3-5 година – активність легень. Люди, які палять, як правило кашляють зранку, таким чином організм намагається позбутися шкідливих речовин.

Цікаво, що набагато легше відправлятися в дорогу о 3 годині ніж о п’ятій.

5-7 година – активність товстого кишківника. Корисно підтримувати роботу кишківника, випивши стакан води кімнатної температури або поївши сухофруктів.

02.02.2015Галина Кашпер, лікар-методист ОЦЗ


Переглядів: 1594

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 18.02.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27667)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24356)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (22409)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21759)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (21740)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (21560)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (21517)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (21277)
• Живи до ста! [965] (21251)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (20879)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (20534)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20213)
• Допомога під час карантину [967] (17244)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16715)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16559)
• Бюджет і ми… [965] (16249)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16209)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (15988)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1136)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (832)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (772)
• Яблучні млинці (479)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (434)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (292)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (259)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (256)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (163)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (148)
• «Сердечні» булочки (137)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (129)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (115)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"