Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №715 від 14.07.2015p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс подій

Аграрії об’єднуються

Аграрії об’єднуються

На сьогодні для нашої держави аграрний сектор відіграє доволі значущу роль. Сучасним аграріям доводиться проходити через різного роду випробування, які створює для них уряд, черговим випробуванням стала відміна Верховною Радою сільськогосподарських пільг, згідно прогнозів експертів, така відміна “вимиє” з агросектору 19 млрд. гривень оборотних коштів, саме тому 5 липня у приміщенні Національного університету водного господарства та природокористування було зібрано аграріїв всієї області задля проведення 38-го Міжрегіонального аграрного форуму.

Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик перед початком форуму провів прес-конференцію на якій відповів на запитання журналістів стосовно аграрних перспектив Рівненщини, дій теперішнього уряду та планів на майбутнє.

За його словами вже наступного року країна може втратити не лише податкові надходження від зниклих підприємств, але й валютні надходження від експорту. Більше того, існує реальна загроза соціального бунту, коли людям просто не буде чого їсти. У перспективі, навіть, якщо через кілька років з’являться ресурси для розвитку агросектору, і держава почне давати допомогу на рівні з Європою, ми втратимо час і нам знадобляться десятки років, щоб хоча б гарантувати власну продовольчу безпеку за рахунок власного виробництва. Іншим наслідком може бути зростання тіньового сектору економіки. На сьогодні він складає більше 40%, але вже до кінця року може сягнути 70%. Тоді уряду буде ще важче отримати гроші у бюджет. Все це може відбутися як наслідок скасування сільськогосподарських пільг.

Пане Віталію що ви плануєте робити у випадку якщо Верховна Рада вас не дослухається?

- Люди мають зрозуміти, що інтереси слід відстоювати всім разом. Незабаром у Києві пройде ще один аграрний форум, він організовується всіма профільними асоціаціями нашої держави. На цьому форумі будуть обговорюватися подальші дії у випадку, якщо уряд знову спробує протягнути зміни до податкової системи, яка відноситься до аграрного сектору. Існує велика ймовірність того, що на цьому форумі з’явиться ініціатива створити всеукраїнський страйковий комітет, оскільки я про це чую майже щодня.

Віталій Скоцик прагне вибудувати політичну силу, основою якої буде Аграрна партія України. Таким чином, у парламенті завжди буде існувати потужне політичне крило, яке при потребі відстоюватиме інтереси та права аграріїв всієї країни. Для прикладу голова партії наводить Польщу та Францію, де в парламенті вже існує своя аграрна політична сила, яка досягає результату через зміни на законодавчому рівні.

- В нашій державі цього немає, тому останні 10 місяців я занурився в роботу по побудові такої партії, яка є сьогодні у політичній системі більше ніж п’ятдесяти країн світу. А якщо поглянути у історію світової політичної системи, то за її багатовіковий період існування було більше п’ятдесяти аграрно-селянських партій, які переросли у більшості випадків в демократичні партії та стали основою політичної системи своєї країни, але вони з’являлися лише тоді коли на землі з’являвся вільний селянин, тобто та людина, яка починала заробляти гроші та починала відстоювати політичні та економічні інтереси. За останні 15 років у нас такий селянин знову почав з’являтися як основа середнього класу, завдяки такому селянину ми сьогодні починаємо вибудовувати політичну силу, - розповідає голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

Як ви оцінюєте діяльність теперішньої влади, що робиться правильно, а в що варто внести корективи?

- Якщо б у нас в парламенті було 160 нормальних людей, то ви уявіть чи була б та вакханалія, яка відбувається на сьогоднішній день в головному законодавчому органі нашої країни. Тому тут не питання критики в сторону уряду, ми повинні дивитися в корінь проблеми.

За основу політичної сили було обрано саме Аграрну партії, оскільки вона має свою історію та є єдиною партією в якій пан Віталій мав членство. Юридична структура партії є доволі хорошою, саме на її основі лідер партії хоче вибудувати той інструмент, який дає можливість реально створити стратегію розвитку держави на багато років вперед. На сьогодні аграрне виробництво разом із суміжними галузями складає 27 відсотків ВВП держави. Аграрії дають найбільше валютних надходжень, лише за минулий рік було надано 17 мільярдів доларів, задля прикладу металургія надала 13,6 мільярдів.

Віталію Євстафійовичу з аграрної точки зору, які особливості має Рівненщина та на що місцевим аграріям варто робити ставку?

- Слід пам’ятати про дві кліматичні зони в яких знаходиться Рівненщина – це Полісся та Лісостеп. Якщо ми звернемо увагу на Лісостеп, то з точки зору товарного виробництва за нашими можливостями ми не поступатимемо всім іншим регіонам степової зони нашої держави. Поліська зона була перш за все зоною льонарства і один з самих потужних заводів, який був не лише на території України, а й на території Східної Європи це наш Рівненський Льонозавод. З аграрної точки зору ми маємо зробити так, щоб Поліська зона нашої області займалася тим, чим вона історично займалася, це в першу чергу льонарство, хмільництво. Тобто ті речі, які є типовими для нашої кліматичної зони. Фундаментальним питання для Рівненщини є переробка, оскільки заводи нашого регіону в переважній більшості не працюють та й взагалі їх технології є застарілими, але й разом з тим слід зробити так, щоб аграрії вирощували те, що є типовим для наших кліматичних умов.

14.07.2015Андрій Петровський


Переглядів: 1447

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 26.02.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27720)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24366)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (22489)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21839)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (21820)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (21639)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (21596)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (21361)
• Живи до ста! [965] (21334)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (20959)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (20612)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20222)
• Допомога під час карантину [967] (17252)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16723)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16570)
• Бюджет і ми… [965] (16253)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16216)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (15992)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1158)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (863)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (780)
• Яблучні млинці (581)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (448)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (297)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (274)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (264)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (170)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (156)
• «Сердечні» булочки (146)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (135)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (122)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (72)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"