Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №778 від 29.09.2016p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс спорту

Новий проект НОКУ #Olympiclab у Рівному

Новий проект НОКУ #Olympiclab у Рівному

Проект #Olympiclab покликаний посилити впровадження олімпійської освіти у навчально-виховний процес загальноосвітніх шкіл. Його метою є залучення молоді до олімпійського руху та пропагування здорового способу життя. В рамках проведення заходу запрошуються олімпійці, які діляться своїми життєвими історіями, надихаючи підростаюче покоління на досягнення нових висот.

Тому, на рівненському стадіоні «Авангард» зібралися учні НВК «Колегіум» та загальноосвітніх навчальних закладів № 6 та 13, щоб зустрітися з олімпійцями в рамках модулю «Олімпійський чат» зазначеного проекту. До них завітали учасники ХХХІ літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, майстри спорту міжнародного класу з легкої атлетики Ольга Котовська та Світлана Станко, Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Наталія Прищепа. Супроводжував видатних спортсменів Заслужений тренер України з легкої атлетики Андрій Попеляєв.

Після урочистого шикування, підняття Державного прапора України та прапора НОК України, почесні гості розповіли про своє спортивне життя, відповіли на численні запитання. Зокрема, школярів цікавило буденне життя спортсменів, їхній раціон харчування, періодичність та кількість тренувань тощо. Неочікуваним було для присутніх почути про те, що рекорд України, який встановив Андрій Попеляєв у 1984 році з бігу із перешкодами на 3000 метрів, до цього часу ніхто не перевершив.

Бурхливі оплески у всіх викликала інформація, що Національний олімпійський комітет України визнав легкоатлетку Наталію Прищепу найкращою спортсменкою липня 2016 року. Її особистого наставника Андрія Попеляєва названо найкращим тренером цього ж місяця. Високого визнання НОК України представниця «Королеви Спорту» удостоєна завдяки чудовому виступу на чемпіонаті Європи в Амстердамі (Нідерланди). 21-річня рівнянка на дистанції 800 метрів здобула блискучу перемогу, принісши в скарбничку збірної України золоту нагороду.

Задовольнивши цікавість дітей, спортсменки провели для них розминку. Під музичний супровід, юнаки та дівчата старанно повторювали вправи, які їм вони демонстрували. «Розігрітися» учасники дійства мали добре, адже попереду були спортивні змагання.

Розділившись на команди, учні змагалися на певних дистанціях: проходили смугу перешкод, робили кидок на дальність та стрибали у довжину. Родзинкою спортивного суперництва було те, що капітанами команд були олімпійці, які мали повести свою команду до перемоги. Учасники, дивлячись на свої капітанів, старалися якнайкраще виконати ту чи іншу вправу.

І хоч переможців та переможених цього разу не було, проте нагороди отримали всі команди. Голова Відділення НОК України у Рівненській області Микола Петренчук вручив почесним гостям та всім учасникам змагань олімпійські сувеніри. Зробивши загальне фото на згадку з олімпійцями, діти брали у них автографи, робили з ними селфі.

Організаторами заходу стали дирекція НВК «Колегіум», Відділення НОК України у Рівненській області та КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

29.09.2016


Переглядів: 1829

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 11.03.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (28412)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24501)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (23139)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (22466)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (22464)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (22282)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (22268)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (22025)
• Живи до ста! [965] (21970)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (21616)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (21265)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20343)
• Допомога під час карантину [967] (17345)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16841)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16648)
• Бюджет і ми… [965] (16328)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16318)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16083)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1366)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1111)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (871)
• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (794)
• Яблучні млинці (678)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (554)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (471)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (386)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (378)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (363)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (266)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (255)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (253)
• «Сердечні» булочки (233)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (211)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"