Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1178 від 12.07.2024p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Травень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс кримінальний

Зловмисника, який застрелив чоловіка на Білому озері, затримали

Спеціальна поліцейська операція в області завершена. Суд обрав зловмиснику запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном на 60 діб.

Нагадаємо, ввечері 30 червня поблизу села Вовчиці 54-річний житель селища Зарічне, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, здійснив кілька пострілів із автомата у 35-річного мешканця села Серники. Після скоєного утік на автомобілі «Renault Master» білого кольору.

Потерпілий від отриманих травм помер у лікарні.

Відповідно до наказу начальника Головного управління поліції в області було введено спеціальну поліцейську операцію. Зловмисника оголосили у державний розшук.

На його пошуки було залучено майже дві сотні поліцейських – співробітників Вараського РВП, ВП №1 (смт Володимирець), ВП №2 (смт Зарічне), оперативників управління карного розшуку, бійців спецпідрозділу «КОРД» та «Хижак», а також прикордонників та лісівників.

Першого липня у лісовому масиві поблизу села Бір правоохоронці виявили транспортний засіб, яким зловмисник утік.

Пошукові групи обстежували територію та населені пункти, здійснювали огляд автомобілів, опитували місцевих мешканців, перевіряли закинуті будівлі, опрацьовували відео з камер спостереження.

Достеменно знаючи, що його розшукують, 54-річний житель селище Зарічне після опівночі п’ятого липня вийшов до магазину у селі Зелена Діброва Вараського району. Там на нього вже чекали поліцейські.

Зловмисник пояснив, що упродовж чотирьох днів ретельно переховувався у лісі. Чоловік показав, де заховав зброю та патрони.

Відомо, що він уже потрапляв у поле зору правоохоронців за хуліганство та завдані тяжкі тілесні ушкодження.

Слідчі за процесуального погодження прокуратури повідомили 54-річному жителю Вараського району про підозру в умисному вбивстві за ч.1 ст.115 КК України. Суд обрав зловмиснику запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном 60 діб.

Слідчі дії тривають.

12.07.2024


Переглядів: 588

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 30.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...

¤ 
ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

Автопригода сталася вчора, 15 квітня, близько 20 години на вулиці Соборній.

...

¤ 
Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Програма «Доступні ліки» продовжує розширювати доступ до медикаментів для жителів області. Отримати необхідні препарати можна одразу у трьох форматах.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (30220)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24881)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24794)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (24147)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (24131)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (24010)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23928)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23770)
• Живи до ста! [965] (23618)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (23271)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22917)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20639)
• Допомога під час карантину [967] (17585)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17173)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16856)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16566)
• Бюджет і ми… [965] (16528)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16283)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1963)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1741)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1719)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1135)
• Яблучні млинці (963)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (855)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (745)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (720)
• Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості (682)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (658)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (645)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (581)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (551)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (537)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (522)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"