– Юрію Вікторовичу, на минулому засіданні наглядової ради згадували про перемовини щодо можливого викупу контракту Луана. Що відомо зараз? Чи веде «Верес» перемовини щодо викупу гравця з Америкою Мінейро? Якщо так – то на якому етапі ці перемовини?
– Щодо Луана. Так, він приєднався до нас минулого літа на умовах річної оренди з правом першочергового викупу. Можу сказати, що «Верес» скористається цією своєю опцією викупу футболіста. Наразі ми готуємо необхідні для трансферу документи.
– Чи планує клуб когось продавати взимку? Чи тривають перемовини з потенційними покупцями?
– Справді, є зацікавленість щодо декількох наших гравців. Найбільш конкретна пропозиція зараз щодо Яго Сікейри. Ним цікавиться один із бразильських клубів. По інших поки є лише розмови без будь-якої конкретики, тому я не хотів би озвучувати зараз якісь прізвища. Бо гравцям важливо концентруватися на роботі, а не думати про можливі майбутні пропозиції.