За її словами, уряд України спільно з міжнародними організаціями втілюють стратегію з перетворення України на «сировинний придаток Європи». Вона пояснює, що ні влада країни, ні міжнародні партнери не зацікавлені у розвитку й розбудові України, їхня мета – отримати якомога більший прибуток від сировини, яку можна забрати за безцінь або коштом чергового кредиту.
«Я підтримую широку міжнародну співпрацю на взаємовигідних умовах. Нікому не дозволено, використовуючи війну, розбирати Україну «на органи». Не дозволено це, в тому числі, і нашим західним друзям. Україна нікому не обіцяла здатися в полон або повністю продатися за міжнародні кредити», – наголосила лідерка «Батьківщини».
Юлія Тимошенко також нагадала, що разом з командою оскаржуватиме в КСУ антиконституційні закони, які позбавляють Україну суверенітету, а український народ – природних багатств, ресурсів і права визначати власне майбутнє.
«Нам потрібно бути разом, нам потрібно публічно боротися, і я буду вдячна кожному з вас, хто додатково запропонує нам всім чіткі й ефективні дії для повернення сили і слави нашій державі, нашій Україні», – закликала Юлія Тимошенко.
Лише об’єднання всіх патріотичних сил, на її думку, стане запорукою відновлення Україною своєї сили. Серед першочергових задач лідерка «Батьківщини» назвала скасування всіх антиконституційних законів і злочинних рішень, а також притягнення до відповідальності всіх винних у цьому. Крім того, вона вважає важливим формування оновлених демократичних правил життя в рамках нового Суспільного договору і Конституції.