![]() |
№1208 від 19.02.2025p. |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"
Новини Рівне |
![]() «Українська команда» передала партію дронів групі «Гюрза» підрозділу «Кракен» ГУР МОВолонтерський штаб «Українська команда» передав партію FPV-дронів розвідникам з групи «Гюрза» на Запорізький напрямок Про це повідомляється на Facebook-сторінці «Української команди».
«Передали чергову партію дронів групі «Гюрза» підрозділу «Кракен» ГУР МО. Ці хлопці завжди там, де найбільш гаряче. Вони брали участь у звільненні Київщини та Харківщини, захищали Бахмут і Часів Яр», - йдеться у повідомленні. - Сьогодні бійці групи «Гюрза» б’ють ворога на Запорізькому напрямку», - зазначають в «Українській команді».
«Впевнений, що завдяки нашим дронам розвідники «Гюрзи» знатимуть про ворога все. І зможуть нищити орків ще більш ефективно», - сказав під час передачі дронів керівник «Української команди» Артур Палатний.
Раніше повідомлялося, що «Українська команда» передала великі партії дронів підрозділу ССО «Рейнджер» на Курський напрямок та 72-ій бригаді імені Чорних Запорожців.
Також повідомлялося, що від початку повномасштабного вторгнення «Українська команда» відправила на передову понад 80 тисяч індивідуальних зігріваючих наборів. Це майже 20 бригад.
Коментарі (0):
|
© 2001-2025 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено. |
тел.(098)0565477, (096)3950057 Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється Наші сайти: |